Relacja z meczu NAKI '98/99 - PKS Reda Szczytno

NAKI '98/99 2:0 PKS Reda Szczytno
1:0
18' Panek as. Rybkiewicz
65' Rybkiewicz as. Szłykowicz
Bramki
Tomasz Panek
Dawid Janczewski
Marek Pilipienko
Michał Szłykowicz
Sebastian Symonowicz [Michał Malinowski 65']
Bartek Rosiak [Igor Mazurek 50']
Adam Zgliński
Składy
Mecz na szczycie w Lidze wojewódzkiej Trampkarza NAKI OLSZTYN - PKS REDA SZCZYTNO

Relacja

 

Zgodnie z zapowiedzią mecz był zacięty a obie drużyny za wszelką cenę chciały zwyciężyć. Od pierwszych minut spotkania to właśnie gospodarze mieli więcej z gry, co udowodnili w 18 minucie. Wspaniałą  akcją popisał się nasz środkowy obrońca Tomek Panek, który przejął piłkę w linii obrony minął czterech rywali dograł do Przemka Rybkiewicza, ten odegrał mu z pierwszej piłki. Po zagraniu Ryby, Tomek znalazł się sam na sam z bramkarzem, minął go jednym zwodem i umieścił piłkę w bramce, czym otworzy wynik spotkania.

Do końca pierwszej połowy nadal lekką przewagę posiadali gospodarze, lecz i zawodnicy ze Szczytna mieli swoje okazje do strzelenia bramki, jednak na posterunku był tego dnia dobrze dysponowany nasz bramkarz Kacper Żukian.

Druga połowa wyglądała do 10 minuty podobnie jak pierwsza, po czym nasz zespół oddał inicjatywę rywalom, co mogło źle się skończyć. Nadal super zawody rozgrywał nasz bramkarz przy udziale naszych obrońców. Po około 10 minutach znowu do głosu doszli zawodnicy Naki Olsztyn. Trener Sułkowski w 50 minucie dokonał pierwszej zmiany na boisko wszedł Igor Mazurek zmieniając Bartosza Rosiak. Kolejne akcje pod bramką Redy mogły dać nam wyższe prowadzenie, lecz na drodze do strzelenia stawał bramkarz Redy. W 65 minucie już nikt nie był wstanie przerwać idealnego zagrania Michała Szłykowicza do Przemka Rybkiewicza, po czym ten drugi ustala wynik spotkania na 2-0. W 65 minucie za Sebastiana Symonowicza na boisku zameldował się Michał Malinowski.

Obie drużyny zagrały super zawody, w drużynie gości na słowa uznania za walkę zasłużył Kacper Kasprzycki, Natomiast trener Naki wyróżnił gwiazdkami dwóch zawodników w tym spotkaniu, strzelca pierwszej bramki - Tomek Panek oraz bramkarza naszej drużyny - Kacper Żukian.

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra na swoim boisku z DKS Dobre Miasto w dniu 18.05.2013 r. o godz. 11.30.

 

Zapowiedź

 

 

Mecze pomiędzy tymi drużynami dostarczają zwykle dużo emocji i walki o każdy centymetr boiska. Obie drużyny walczą
o zwycięstwo w gr. 1 rozgrywek ligi wojewódzkiej trampkarza. W lepszej sytuacji jest lider z Olsztyna, który podejmie vice-lidera ze Szczytna na swoim boisku. Reda, aby liczyć się w walce o prymat w naszej grupie musi wygrać z Naki Olsztyn, natomiast lider będzie chciał udowodnić, iż przegrana w Szczytnie była dziełem przypadku i słabszej dyspozycji naszej drużyny.