IV Kolejka Trampkarza Młodszego: UKS NAKI 99 - LZS ŚWIĄTKI-SKOLITY

6:1 LZS ŚWIĄTKI-SKOLITY
1:1
3' Igor Mazurek
40' Kacper Klinicki
48' Dawid Janczewski
53' Igor Mazurek
54' Dawid Janczewski
66' Paweł Kapusta

Relacja

Tak jak się spodziewaliśmy nasza drużyna powoli odbudowuje formę i kolejny raz wygrała ligowy mecz inkasując 6 punkt w tabeli. Mecz nie był łatwy, do połowy nasz zespół tylko remisował 1:1 z drużyną ze Świątek po bramce Igora Mazurka i asyście Olafa Witkowskiego. Druga połowa to popis strzelecki naszych zawodników w 40 minucie piłka trafiła do Kacpra Klinickiego, ten wykorzystał wyjście bramkarza w głąb pola karnego i posłał lobem piłkę do siatki. Osiem minut poźniej było już 3:0 bramkę zdobył Dawid Janczewski. Nie minęło pięć minut a drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Igor Mazurek. Drużyna ze Świątkek, była już kompletnie rozbita gdyż minute poźniej pieknym strzałem od słupka z woleja zdobywa Dawid Janczewski. Ostatniego gola w tym spotkaniu zdobył Paweł Kapusta, który zmienił strzelca dwuch bramek Dawida Janczewskiego ustalając wynik na 6:1. Za tydzień nasz zespół zagra na wyjeździe z Warmią Olsztyn i w tym meczu liczymy także na kolejne 3 punkty. Zapraszamy na stadion przy ulicy Sibiraków o godz 11:00.

Zapowiedź

W sobotę 24 września nasza drużyna zmierzy się z zespołem LZS Świątki-Skolity. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Będzie to pierwsza potyczka obu tych zepołów. Jak dotąd drużyna ze Świątek zanotowała na swoim koncie 3 porażki z rzędu, lecz nie były to jakieś wielkie pogromy. Jedynie drużyna DKS-u, która jest wiceliderem, ograła naszego najbliższego przeciwnika 8:1 pozostałe porażki to: 1:3 z Warmią Olsztyn oraz z Tęczą Biskupiec 2:3. Podopieczni trenera Mariusza Goławskiego po ostatnim zwycięstwie w zaległej I kolejce ograła ekipę z Unieszewa i napewno będzie chciała dalej punktować oraz piąć się w górę tabeli. Liczymy, że nasza gra z meczu na mecz będzie wyglądać coraz lepiej. Wszystkich kibiców UKS Naki Olsztyn serdecznie zapraszamy na Dajtki do dopingowania naszego zespołu.