Relacja z meczu Naki 1998 - PKS REDA SZCZYTNO

IV kolejka NAKI 98 Olsztyn - PKS Reda Szczytno

2011/12
Naki 1998 7:2 PKS REDA SZCZYTNO
3:1
3' B. Rzeźnik as. B. Salwowski
11' K. Juraniec as. B. Rzeźnik
18' B. Salwowski as. B. Rzeźnik
39' K. Juraniec as. D. Pawełczak
40' B. Rzeźnik as. M. Szłykowicz
53' B. Rzeźnik as. S. Sikorski
78' B. Rzeźnik as. W. Gaweł
Bramki 16' Adrian Jerema
77' Adrian Jerema
Marek Pilipienko
Michał Szłykowicz
Sebastian Sikorski
Adam Zgliński
Bartosz Rzeźnik
Składy
Sobota 24.09.2011 r - Olsztyn ul. Żytnia 71 godz. 18.30

Relacja

W sobotni wieczór 24.09.2011 r. na boisku przy ul. Żytniej 71 zespół prowadzony przez trenera Sułkowskiego podejmował 5 zespół ligi trampkarza młodszego gr. 3 WMZPN.

Spotkanie było bardzo zacięte, obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko pełne pięknych zagrań i bramek oraz twardej męskiej walki o każdy centymetr boiska. Mecz od pierwszych minut zaczął się znakomicie układać dla Naki 98 Olsztyn. W 3 min. po prostopadłym podaniu Bartosza Salwowskiego do Bartosza Rzeźnika, ten drugi w swoim oficjalnym debiucie wpisuje się na listę strzelców i otwiera wynik spotkania. Kolejne minuty to walka w środku boiska i akcje na przemian pod obiema bramkami. W końcu mamy 11 min. zespół NAKI przeprowadza składną akcję a ostatnim podaniem popisuje się Bartosz Salwowski do Konrada Juraniec, po czym „Juri” mija obrońcę a następnie bramkarza i strzela do pustej bramki, mamy 2-0.

Mecz wyrównał się, obie drużyny zaczęły grać bardzo ostro, co dało nam kilka rzutów wolnych, z których nie padły bramki. Po kilku nerwowych minutach do głosu na chwilę doszli zawodnicy ze Szczytna dokumentując swoją przewagę strzeloną bramką (16min. Adrian Jerema).

Po straconej bramce, nastąpiła szybka odpowiedź zespołu trenera D. Sułkowskiego. Bramka na 3-1 dla Naki była najpiękniejszą bramką meczu, strzelcem bramki był Bartosz Salwowski, który po podaniu Bartosza Rzeźnika uderzył z około 30 metrów pod poprzeczkę, bramkarz był bez szans. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 3-1 dla Naki.

Po wznowieniu gry nie musieliśmy długo czekać na kolejną bramkę, bo już 4 min. po gwizdku sędziego bramkę strzela Konrad Juraniec przy asyście Dawida Pawełczaka. W 40 min. mieliśmy rzut wolny dla Redy z około 20 metrów, do piłki podszedł najlepszy zawodnik Redy Szczytno Kacper Kasperski. Zawodnik uderza tuż nad murem, na posterunku jest jednak Kacper Żukian, który instynktownie wybija piłkę nad poprzeczką ratując zespół przed utratą bramki.

Po tej sytuacji pod naszą bramką, doszło do kolejnej akcji ofensywnej naszego zespołu. Piłkę w linii obrony przejmuje Michał Szłykowicz i przeprowadza indywidualną akcję, dogrywając w polu karnym do Bartosza Rzeźnika. Nasz napastnik nie daje najmniejszych szans bramkarzowi Redy i ustala wynik spotkania na 5-1. Dwie minuty później kolejna akcja przynosi nam 6 bramkę, a strzelcem ponownie okazał się Bartosz Rzeźnik po podaniu Sebastiana Sikorskiego.

W 78 min. po błędzie w obronie bramkę dla Redy strzela Adrian Jerema. Kiedy już wszyscy czekali na końcowy gwizdek, akcję prawym skrzydłem przeprowadza Wiktor Gaweł. „Gawson” idealnie podaje do najskuteczniejszego zawodnika w tym meczu - Bartosz Rzeźnik po raz kolejny umieszcza piłkę w bramce Redy Szczytno.

Bartosz Rzeźnik w swoim debiucie w barwach Naki Olsztyn strzelił cztery bramki, na pewno nie ostatnie. Trener jest zadowolony z gry zespołu i przed kolejnymi meczami pełen optymizmu.

W następnej kolejce nasza drużyna wyjeżdża na mecz do Świątek z tamtejszym zespołem LZS Świątki-Skolity.

Zapowiedź

 

W kolejnym meczu zespół trenera Sułkowskiego podejmie na swoim boisku drużynę PKS Reda Szczytno. Zespół ze Szczytna zajmuje w lidze 6 miejsce po 3 kolejkach, w ostatniej kolejce pokonała na swoim boisku naszą młodszą drużynę 2-0. Wiadomo, iż posiadają ciekawego rozgrywającego i na tego zawodnika powinni uważać nasi pomocnicy. Zespoły do tej pory nie miały przyjemności spotkać się w oficjalnym meczu. 
Na mecz z Redą trener ma małe problemy kadrowe, na pewno nie zagra Jakub Nowakowski (kara), pod znakiem zapytania stoi występ Konrada Jurańca (przeziębiony). Jest też dobra wiadomość, do gry powinien być już gotowy Bartosz Rzeźnik.

Serdecznie zapraszamy na mecz, zapewniamy ciekawe widowisko i walkę na całym boisku. Od kibiców oczekujemy ciągłego i głośnego dopingu.

Mecz w sobotę na Dajtkach ul. Żytnia 71 godz. 18.30 - zapraszamy.

IV kolejka
Tęcza Biskupiec - Warmia Olsztyn 5-1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo - DKS Dobre Miasto 0-7
UKS NAKI 99 - LZS Świątki- Skolity 6-1
UKS NAKI 98 - PKS Reda Szczytno  7-2