Sukcesy

Sukcesy - Uczniowski Klub Sportowy „Naki”

Rok 1996

  • LWY GDAŃSKIE - ogólnopolski Turniej I miejsce (rocznik 86-trener Andrzej Nakielski)
  • KĘTRZYN ogólnopolski Turniej - II miejsce (rocznik 86-trener Andrzej Nakielski)

Rok 1997

  • DZIAŁDOWO - ogólnopolski Turniej III miejsce (rocznik 86-trener Andrzej Nakielski)
  • CIECHANÓW - ogólnopolski Turniej I miejsce (rocznik 86-trener Andrzej Nakielski)
  • LIGA Warm.-Mazurskiego żaki I miejsce (rocznik 86-trener Andrzej Nakielski)

Rok 1998

  • GDYNIA - „RADMOR-CUP”- Turniej Ogólnopolski I miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • LUBLIN - „MITRE-CUP” - Turniej Międzynarodowy III miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • OLSZTYN - CUP - Turniej Międzynarodowy II miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • ZIELONA GÓRA - Turniej Międzynarodowy I miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • CIECHANÓW - Turniej Mikołajkowy I miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • LIGA Warm. - Mazurskiego trampkarz I miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)

Rok 1999

  • MITRE - CUP Gdańsk- Turniej Sylwestrowy - III miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • GDAŃSK „LWY GDAŃSKIE” - XII Turniej Międzynarodowy I miejsce (r. 86-trener Andrzej Nakielski)
  • CIECHANÓW - Turniej Młodzików PZPN I miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • CIECHANÓW - Turniej Młodzików PZPN ( rocznik 1985) II miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • PIASECZNO - TOTO - GOL CUP I miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • LUBLIN - „MITRE- CUP” - Turniej Międzynarodowy I miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • WEIMAR (NIEMCY) - Europejski Turniej Piłki Nożnej I miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • DZIAŁDOWO - Ogólnopolski Turniej I miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • ŁÓDŹ - Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej IV miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • ZIELONA GÓRA - Turniej Międzynarodowy I miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • WARSZAWA - Centralny Turniej Młodzików II miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • LIGA Warm. - Mazurskiego młodzików I miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)

Rok 2000

  • OLDENBURG (Niemcy) - Międzynarodowy Turniej - I miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • „LWY GDAŃSKIE” - Międzynarodowy Turniej - I miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • WARSZAWA - Międzynarodowy Turniej - III miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • OLSZTYN - Międzynarodowy Turniej - I miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • KALININGRAD (ROSJA) - międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej II miejsce (r 86 - trener Andrzej Nakielski)

Rok 2001

  • CHATEAUROUX (FRANCJA) - Międzynarodowy Turniej I miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • MOANS (BELGIA) - Międzynarodowy Turniej II miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • OLDENBURG (NIEMCY) - Międzynarodowy Turniej I miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)

Rok 2002
 

  • WARSZAWA-BEMOWO - Międzynarodowy Turniej - II miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)
  • OLSZTYN - Międzynarodowy Turniej NAKI-CUP - II miejsce (rocznik 86 - trener Andrzej Nakielski)

Rok 2003

  • STAROGARD GDAŃSKI - brązowy medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów. Najbardziej prestiżowy sukces NAKI. Wystarczy tylko wspomnieć że od 20 lat żadna olsztyńska drużyna nie zdobyła medalu w Mistrzostwach Polski.

    Droga NAKI po brązowy medal wyglądała następująco: wygranie ligi wojewódzkiej juniorów młodszych, zwycięstwo w barażu o finały ze Stalą Stalowa Wola 0-3 i 0-0, w turnieju finałowym zwycięstwo z Śląskiem Wrocław 3-1, porazka z Wisłą Kraków 1-2, zwycięstwo z Arka Gdynia 2-1, w meczu o III miejsce zwycięstwo z Agrykolą Warszawa 2-0. Skład brązowych medalistów: Frankowski Darek, Ryłka Kamil, Grygorowicz Bartek, Makiewicz Andrzej, Lenart Rafał, Marel Daniel, Markowski Maksymilian, Czerwiński Przemek, Jegliński Łukasz, Górzec Krzysztof, Rakowski Szymon, Wołejszo Michał, Lewandowski Łukasz, Łukasik Paweł, Brzostek Piotr, Mierzejewski Adrian, Michałowski Łukasz, Ruszkiewicz Michał, Rzeczkowski Daniel, Zakowski Tomek.

    Kierownikiem zespołu był Leszek Grygorowicz, a trenerem Andrzej Nakielski. Wszyscy zawodnicy urodzeni byli w roku 86 lub 87.
     
  • WRONKI - brązowy medal w ogólnopolskich rozgrywkach o Puchar Marka Wielgusa w którym wzięło udział 15 000 drużyn. Finał tego turnieju odbył sie na I ligowym stadionie Amiki Wronki. Kierownikiem zespołu był Sułkowski Dariusz, a trenerem Andrzej Nakielski.
  • OLSZTYN Turniej Ogólnopolski o Puchar Prezydenta Miasta Olsztyn I msc. (rocznik 92-trener Marcin Chodak)
  • III miejsce w Województwie Warmińsko - Mazurskim w sezonie 2003/04 (rocznik 92-trener Marcin Chodak)

Rok 2004

  • CHEŁM - Turniej Mistrzów III miejsce (rocznik 93-trener Andrzej Nakielski, Dariusz Sułkowski)
  • LIGA Warmińsko Mazurskiego w sezonie 2003/05 II miejsce (rocznik 92-trener Marcin Chodak)
  • STAROGARD GDAŃSKI Turniej Międzynarodowy I miejsce (rocznik 92-trener Marcin Chodak) w finale: Naki - SV Werder Brema 2-0
  • MORĄG Turniej Międzynarodowy II miejsce (rocznik 92-trener Marcin Chodak)

Rok 2005

  • LIGA Warmińsko-Mazurskiego II miejsce (rocznik 92-trener Marcin Chodak)
  • LIGA W - M w piłce halowej w sezonie 2004/05 III miejsce (rocznik 92-trener Marcin Chodak)
  • MORĄG Turniej Międzynarodowy II miejsce (rocznik 92-trener Marcin Chodak)
  • OLSZTYN Turniej Ogólnopolski o Puchar Prezydenta Miasta Olsztyn I m (rocznik 92-trener Marcin Chodak)
  • DZIAŁDOWO Turniej Ogólnopolski II miejsce (rocznik 92-trener Marcin Chodak)
  • ELBLĄG Turniej Wojewódzki III miejsce (rocznik 92-trener Marcin Chodak)

Rok 2006

  • MUR DE BRETAGNE (Francja) - Międzynarodowy Turniej I miejsce (rocznik 94- trener Michał Alancewicz)
  • Mistrzostwo Województwa Warmińsko-Mazurskiego (rocznik 94-trener Michał Alancewicz)
  • GDAŃSK Turniej Międzynarodowy „LWY Gdańskie” II miejsce (rocznik 93-trener Michał Alancewicz)
  • ELBLĄG Turniej Ogólnopolski II miejsce (rocznik 93-trener Michał Alancewicz)
  • OSTRÓDA Turniej Ogólnopolski III miejsce (rocznik 95-trener Mariusz Goławski)
  • KĘTRZYN Turnieju Międzynarodowy I miejsce (rocznik 92-trener Marcin Chodak)
  • ELBLĄG Turniej MIędzynarodowy I miejsce (rocznik 92-trener Marcin Chodak)
  • UNIEJÓW Turniej Ogólnopolski III miejsce (rocznik 92-trener Marcin Chodak)
  • DZIAŁDOWO Turniej Ogólnopolski III miejsce (rocznik 92-trener Marcin Chodak)
  • JEZIORANY Turniej Wojewódzki I miejsce (rocznik 92-trener Marcin Chodak)

Rok 2007

  • Gdynia - „Arka Gdynia Cup 2007” Turniej Międzynarodowy II miejsce (rocznik 93-trener Micha Alancewicz)
  • Iława - Turniej Ogólnopolski im.Gaca II miejsce (rocznik 93-trener Michał Alancewicz)
  • Pasym - Turniej Wojewódzki II miejsce (rocznik 95-trener Mariusz Goławski)
  • Jeziorany - II miejsce w Turnieju Wojewódzkim (rocznik 92-trener Dariusz Sułkowski)
  • Kętrzyn - I miejsce w IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików  (rocznik 92 - trener Dariusz Sułkowski) 

Rok 2008

  • Poznań - Danone Cup Turniej Ogólnopolski   I miejsce (15 000zespołów)( rocznik 1997 - trener M. Goławski, Mierzejewski) 
  • Mistrzostwa Świata 11 - latków Paryż - 24 miejsce ( 60 zespołów) - (rocznik 1997 - trener Mariusz Goławski, Mierzejewski)

 

Rok 2009 

  • Międzynarodowy Turniej  FOGGIA - ITALIA   III miejsce (12 zespołów) - (rocznik 1998 - trener Andrzej Nakielski) 
  • Ogólnopolski Turniej SANTOS - GDAŃSK     I miejsce   (12 zespołów) - (rocznik 2001 - trener Andrzej Nakielski)
  • Ogólnopolski Turniej OSTROŁĘKA       II miejsce (10 zespołó) - (rocznik 2000 - trener Mariusz Goławski)
  • Ogónopolski Turniej DELTA -CUP Warszawa III miejsce ( 12 zespołów) - (rocznik 1999 - trener Mariusz Goławski)
  • Ogólnopolski Turniej NAKI - CUP 2009   II miejsce (10 zespołów) - ( rocznik 1999 - trener Mariusz Goławski)
  • Wojewódzki Turniej Korsze 2009   I miejsce (6 zespołów) - (rocznik 1999 - trener Andrzej Nakielski)
  • Ogólnopolski Turniej DELTA - CUP Warszawa (12 zespołów) III miejsce - (rocznik 1999 - trener Mariusz Goławski)
  • Ogólnopolski Turniej ELBLĄG I miejsce (10 zespołów)  I miejsce - (rocznik 2001 - trener Andrzej Nakielski
  • Ogólnopolski Turniej SANTOS - CUP (16 zespołów) IV miejsce - (rocznik 1999 - trener Mariusz Goławski)

 

Rok 2010

  • Międzynarodowy Turniej  Ostróda   "Ergo - Hestia"     III miejsce (12 zespołów) - (rocznik 1998 - trener Darek Sułkowski) 
  • Międzynarodowy Turniej "LWY GDAŃSKIE"    III miejsce (12 zespołów)  - (rocznik 1999   - trener Mariusz Goławski)
  • V-ce Mistrzostwo woj. Warm.-Maz. w piłkę halową   (30 zespołów) - (rocznik  1999   - trener Mariusz Goławski)
  • I miejsce wojewódzki turniej piłki nożnej MORĄG   I miejsce  (8 zespołów)   - (rocznik 2001 - trener Andrzej Nakielski)
  • I miejsce ogólnopolski turniej piłki nożnej    I miejsce  (10 zespołów) - (rocznik 2000 - trener Biskupiak,Sułkowski)
  • II miejsce(16 zespołów) wojewódzki turniej "Danone-Cup" - (rocznik 1998 - trener Darek Sułkowski)
  • I miejsce(16 zespołów) wojewódzki turniej "Danone - Cup" - (rocznik 1999-trener Mariusz Goławski)
  • III miejsce (32 zespoły)Adidas-Cup Gdynia - (rocznik 1998-trener Darek Sułkowski)
  • III miejsce (16 zespołów)Adidas-Cup Gdynia-(rocznik 2000-trener Czarek Biskupiak)
  • Międzynarodowy Turniej NAKI-CUP 2010 I miejsce (10 zespołów)-trener Mariusz Goławski
  • Międzynarodowy Turniej  FOGGIA - ITALIA   I miejsce (8 zespołów) - rocznik 2002 - trener Mariusz Goławski
  • Ogólnopolski Turniej "Santos - Cup" Gdańsk III miejsce (16 zespołów) - rocznik 2001 trener Adam Kapusta
  • Mistrzostwo Województwa Orlik I miejsce (ok. 50 zespołów) - rocznik 2000 trener Czarek Biskupiak
  • Ogólnopolski Turniej "CBS Elbląg" II miejsce (12 zespołów) - rocznik 2002 trener Andrzej Nakielski 
  • Międzynarodowy Turniej Ostrolęka im. Aleksandra Harabasza II miejsce (14 zespołów) - rocznik 1998 trener Dariusz Sułkowski
  • Wojewódzki Turniej Szynaka CUP w Lubawie - I miejsce trener Dariusz Sułkowski (12 zespołów)
  •  Wojewódzkim Halowy Turniej Sylwestrowy w Olsztynie  I miejsce- (8 zespołów) trener Dariusz Sułkowski

 

Rok 2011

  • Ogólnopolski Turniej o Puchar kanclerza Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie II miejsce (16 zespołów) - rocznik 1998 trener Dariusz Sułkowski
  • Ogólnopolski Turniej "Olimpia - Cup 2011" (8 zespołów) - rocznik 2003 trener Andrzej Nakielski
  • Warszawski Turniej "Orzeł Biały Cup" I miejsce (8 zespołów) - rocznik 2003 trener Kuba Kacperski
  • Turniej "Olimpia Cup" I miejsce (12 zespołów). Październik - Elbląg - rocznik 2003 trener Kuba Kacperski
  • Turniej "Dwunastka Cup" we Włocławku III miejsce (10 zespołów) - rocznik 2003 trener Kuba Kacperski
  • Międzynarodowy Turniej  FOGGIA - ITALIA   I miejsce (8 zespołów) - rocznik 2002 - trener Andrzej Nakielski
  • III miejsce w rozgrywkach ligowych klasy okręgowej Młodzików (60 zespołów) - rocznik 1999 trener Mariusz Goławski
  • Międzynarodowy Turniej  FOGGIA - ITALIA   I miejsce (12 zespołów) - rocznik 2000 - trener Czarek Biskupiak
  • IV miejsce w turnieju "Delta Cup 2011" o puchar Lwa Lechistanu (16 zespołów) - rocznik 1999 trener Mariusz Goławski
  • I miejsce w VII Międzynarodowym Turnieju w Suwałkach (8 zespołów) - rocznik 1998 trener Dariusz Sułkowski
  • WLM 2012 Wojewódzka Liga Mistrzów II miejsce (5 zespołów) - rocznik 2001 - trener Andrzej Nakielski


Rok 2012

  • I i II miejsce w Olsztyńskim turnieju "Przedszkolaki Cup" (6 zespołów) - rocznik 2004 trenerzy Kuba Kacperski i Adam Kapusta
  • II miejsce w Ogólnopolskim turnieju " Jedynka Cup" w Redzie (20 zespołów) - rocznik 2003 trener Kuba Kacperski
  • I miejsce w Wojewódzkim turnieju "Świątki Cup" (8 zespołów) - rocznik 2002
  • II miejsce w Regionalnym turnieju "Mrągowo Cup" (6 zespołów) - rocznik 2003 trener Kuba Kacperski
  • I i II miejsce w Wojewódzkim turnieju "Węgorzewo Cup" (10 zespołów) - rocznik 2002 trenerzy Andrzej Nakielski i Kuba Kacperski
  • II miejsce w Regionalnym turnieju "Grudziądz Cup" (6 zespołów) - rocznik 2003 trener Kuba Kacperski
  • II miejsce wojewódzki turniej halowy "Lidzbark Warmiński"" (12 zespołów) - rocznik 2001 trener Andrzej Nakielski
  • 2 maj 2012r - Oficjalne powołanie przez trenera I reprezentacji Polski Franciszka Smudę wychowanka NAKI Adriana Mierzejewskiego  na EURO 2012
  • IV miejsce w warszawskim turnieju ADIDAS CUP (32 zespoły) - rocznik 2003 trener Kuba Kacperski
  • II miejsce w Ogólnopolskim turnieju "Legia-Bart" (12 zespołów) - rocznik 2002 trener Kuba Kacperski
  • III miejsce w Fiałowym Turnieju wojewódzkiej ligi Żaków (8 najlepszych zespołów) - rocznik 2002 trener Kuba Kacperski
  • III miejsce w klasie Okręgowej Trampkarza młodszego Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej - rocznik 1998 trener Dariusz Sułkowski
  • I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Rona Cup w Ełku (15 zespołów) - rocznik 2002 trener Kuba Kacperski
  • I i II miejsce w Ogólnoplskim Turnieju w Działdowie (10 zespołów) - rocznik 2003 trenerzy Harris i Bartek Malec
  • I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Don Bosco Cup w Ostródzie (10 zespołów) - rocznik 2002 trener Kuba Kacperski
  • II miejsce "Złote Lwy Gdańskie" (14 zespołów) - rocznik 2002 trener Kuba Kacperski
  • II i III miejsce w halowym Wojewódzkim Turnieju Szczytno Cup (8 zespołów) - rocznik 2002 trener Kuba Kacperski
  • I miejsce Wojewódzki Turniej w Szczytnie (8 zespołów) - rocznik 2001 trener Andrzej Nakielski
  • II miejsce Ogólnopolski Turniej w Lidzbarku Warmińskim (10 zespołów) - rocznik 2002 trener Andrzej Nakielski. Porażka w finale z Lechią Gdańsk  3-5.


Rok 2013

  • III i IV miejsce w Międzynarodowym Halowym Turnieju Rona Cup (10 zespołów) - rocznik 2002 trener Kuba Kacperski
  • I i III miejsce w Wojewódzkiej Lidze Halowej W-MZPN (20 zespołów) - rocznik 2002 trenerzy Kuba Kacperski i Darek Sułkowski
  • I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Halowym Buks Barczewo Cup dla roczika 2002 (10 zespołów) - rocznik 2003 trener Krzysztof Siembida
  • II miejsce Finał Wojewódzki Turnieju im. Marka Wielgusa (16 zespołów) - rocznik 2002 trener Kuba Kacperski
  • Międzynarodowy Turniej  FOGGIA - ITALIA   I miejsce (6 zespołów) - rocznik 2001 - trener Andrzej Nakielski
  • Międzynarodowy Turniej  FOGGIA - ITALIA   I miejsce (6 zespołów) - rocznik 2002 - trener Kuba Kacperski
  • Międzynarodowy turniej w Offenburgu- rocznik 2000- 10 miejsce- trener Kapusta Adam
  • Mistrzostwo Województwa Orlik Finał A i Mistrzostwo Województwa Orlik Finał B (80 zespołów) - rocznik 2002 - trenerzy Kuba Kacperski i Darek Sułkowski
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Błyskawica Adidas Cup w Warszawie (9 zespołów) - rocznik 2002 trener Kuba Kacperski
  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Halowym w Lidzbarku Warmińskim (16 zespołów) - rocznik 2002 trener Kuba Kacperski
  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju ,,Camp Mazury Cup 2013" w Lidzbarku Welskim(12 zespołów)- rocznik 2004 trener Krzysztof Bielski.
  • III miejsce w Międzynarodowym Turnieju ,,Deyna Cup Junior 2013 "w Starogardzie Gdańsim (20 zespołów) - rocznik 2004 trenerzy Krzysztof Bielski, Jan Wojkowski.
  • I miejsce w Regionalnym Turnieju ,,Sokół Cup 2013"w Działdowie (10 zespołów) - rocznik 2004 trener Krzysztof Bielski.
  • I miejsce w Turnieju Halowym ,,R-Gol Cup 2013" w Pasymiu (10 zespołów) - rocznik 2004 trenerzy Krzysztof Bielski, Jan Wojkowski.
  • II miejsce w Międzynarodowym turnieju NIKOT Cup w Olecku- rocznik 2000- trenerzy Biskupiak Cezary i Kapusta Adam
  • I i III mijesce w Halowym Turnieju Szczytno Cup (10 drużyn) - rocznik 2003 trenerzy Jarek Ostrowski i Bartek Malec
  • II i III miejsce w Halowym Turnieju w Giżycku (10 drużyn) - rocznik 2003 trenerzy Jarek Ostrowski i Bartek Malec
  • Wicemistrzostwo w Lidze Wojewódzkiej Trampkarza Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej - rocznik 1998 trener Dariusz Sułkowski

Rok 2014

  • I miejsce w Międzynarodowym Halowym Turnieju Ostróda Cup (12 zespołów) - rocznik 2002 trener Darek Sułkowski
  • II miejsce - Ogólnopolski Halowy Turniej Szczytno 2014 (10 zespołów), finał Jagiellonia - Naki 2-0 - rocznik 2001 trener Andrzej Nakielski
  • I miejsce - Ogólnopolski Halowy Turniej Gedania - Cup 2014 (12 zespołów), mecz finałowy z Arką Gdynia 1-1 k.2-1 - rocznik 2001 trener Andrzej Nakielski
  • I miejsce - Ogólnopolski Halowy Turniej Gedania - Cup 2014 (10 zespołów) - trenerzy Jarek Ostrowski i Bartek Malec
  • I miejsce w Wojewódzkim Halowym Turnieju w Lidzbarku Warmińskim (12 zespołów) - rocznik 2003 trener Jarek Ostrowski
  • I miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju ,,Widok Cup 2014" w Skierniewicach (12zespołów)- rocznik 2004 trener Krzysztof Bielski
  • II miejsce w Międzynarodowym Turnieju NAKI CUP (25 zespołów) - rocznik 2002 trener Kuba Kacperski
  • I miejsce w Międzynarodowym Turnieju NAKI CUP (12 zespołow) - rocznik 2004 trener Krzysztof Bielski
  • Międzynarodowy Turniej "MUR DE BRETAGNE" Francja 2014 (128 zespołów: Brazylia, Francja,USA, Wenezuela,Algieria,Ukraina,Anglia) miejsce 32 - rocznik 2001 trener Andrzej Nakielski
  • I miejsce Liga Mistrzów (Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Zawisza Bydgoszcz, Naki Olsztyn) - rocznik 2002 trener Kuba Kacperski
  • V-ce Mistrzostwo Województwa Młodzików rocznik 2001 - trener Andrzej Nakielski
  • V-ce Mistrzostwo Województwa Żaków - rocznik 2004 trenerzy Krzysztof Bielski, Radosław Rogowski
  • Mistrzostwo Województwa Trampakrza Młodszego- rocznik 2000- trenerzy Biskupiak Cezary i Kapusta Adam
  • II i IV miejsca w Halowym turnieju w Węgorzewie- rocznik 2000- trener Biskupiak Cezary
  • I miejsce w Halowym Turnieju w Gietrzwałdzie(12 zespołów) - rocznik 2004 - trener Krzysztof Bielski
  • II miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Elana Cup w Toruniu (10 zespołów)- rocznik 2004 - trener Krzysztof Bielski
  • I miejsce w Halowym Turnieju AP Stomil Cup w Olsztynie (10 zespołów) - rocznik 2004 - trener Krzysztof Bielski
  • II miejsce w Pomorskim Turnieju Halowym ERGO Arena Cup w Gdańsku (10 zespołów) - rocznik 2002 trener Kuba Kacperski
  • II miejsce w Halowym Turnieju Szczytno Cup (10 zespołów) - rocznik 2004 - trener Krzysztof Bielski
  • I miejsce w Halowym Turnieju Szczytno Cup (8 zespołów) - rocznik 2003 - trener Jarek Ostrowski

 

Rok 2015

  • II miejsce w Turnieju Orlik pod dachem Gedania Cup (12 zespołów) - rocznik 2003 - trener Jarek Ostrowski. Porażka w finale Lechią Gdańsk 1:3.
  • II miejsce w Regionalnym Turnieju Gedania Cup (14 zespołów) - rocznik 2002 - trenerzy Kuba Kacperski i Darek Sułkowski
  • I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Halowym w Barczewie (10 zespołów) - rocznik 2003 - trener Jarek Ostrowski
  • VI miejsce w Finale Mistrzostw Polski w piłce nożnej halowej- rocznik 2000- trener Cezary Biskupiak
  • I i III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Halowym w Gietrzwałdzie (12 zespołów) - rocznik 2003 - trener Jarek Ostrowski
  • III miejsce w Turnieju Halowym Polonia Cup w Lidzbarku Warmińskim (10zespołów) - rocznik 2004- trener Radosław Rogowski.
  • I i III miejsce w Turnieju Halowym w Gietrzwałdzie (10 zespołów) - rocznik 2004 - trener Krzysztof Bielski
  • III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Halowym w Świątkach (10 zespołów) - rocznik 2003 - trener Jarek Ostrowski
  • I miejsce w NAKI CUP Kwalifikacje (14 zespołów) - rocznik 2002 - trener Kuba Kacperski
  • I miejsce w NAKI CUP Turniej Główny (14 zespołów) - rocznik 2002 - trener Kuba Kacperski
  • III miejsce w Naki Cup Eliminacje(12 zespołów) - rocznik 2004 - trener Krzysztof Bielski
  • II miejsce w Naki Cup Turniej Finałowy (12 zespołów) - rocznik 2004 - trener Krzysztof Bielski
  • III miejsce w Naki Cup U-12 Eliminacje(12 zespołów) - rocznik 2003 - trener Jarek Ostrowski
  • Międzynarodowy Turniej  PERUGIA - ITALIA   I miejsce (10 zespołów) - rocznik 2003 - trener Jarek Ostrowski
  • Mistrzostwo Województwa Liga Młodzików- rocznik 2002 - trener Kuba Kacperski
  • Międzynarodowy turniej w Offenburgu (Niemcy) - 5 miejsce (20 zespołów) - rocznik 2002 - trenerzy Kuba Kacperski, Darek Sułkowski. 6 wygranych i 1 porażka
  • I miejsce w Międzynarodowym turnieju URSYNÓW CUP w Warszawie (12 zespołów) - rocznik 2002 trener Kuba Kacperski. Wygrana w półfinale z Lechem Poznań 2:0, wygrana w finale ze Stadionem Śląskim Chorzów 4:1
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Halowym ERGO Arena Cup w Gdańsku (10 zespołów) - rocznik 2002 trener Kuba Kacperski
  • Międzynarodowy Turniej "MUR DE BRETAGNE" Francja 2015 (128 zespołów: Brazylia, Francja,USA, Wenezuela,Algieria,Ukraina,Anglia) miejsce 9-16 rocznik 2002 trener Andrzej Nakielski, Kuba Kacperski

 

Rok 2016

  • III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Halowym Stomil Cup (12 zespołów) - rocznik 2002 - trenerzy Kuba Kacperski, Andrzej Nakielski
  • II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Naki Cup 2001 (8 zespołów) - rocznik 2001/02 - trener Kuba Kacperski
  • IV miejsce w Turnieju Gedania Cup 2016 w Gdańsku(12 zespołów) - rocznik 2004 - trener Krzysztof Bielski
  • III miejsce w Turnieju Polonia Cup w Lidzbarku Warmińskim (8 zespołów) - rocznik 2004 - Krzysztof Bielski
  • II i III miejsce w Turnieju Olsztyńskich Szkółek Piłkarskich z okazji 50-lecia OSiR Olsztyn               (6 zespołów) - rocznik 2004 - trenerzy Krzysztof Bielski, Mateusz Zawadzki
  • II miejsce w Turnieju Eliminacyjnym Naki Cup 2016 (14 zespołów) - rocznik 2004 - trener Krzysztof Bielski
  • I miejsce w Turnieju MINI EURO 2016 w Dobrym Mieście (10 zespołów) - rocznik 2004 - trener Krzysztof Bielski
  • II miejsce w Turnieju Mazury Szczytno Cup (6 zespołów) - rocznik 2004 - trener Mateusz Zawadzki
  • Mistrzostwo Województwa Liga Trampkarzy Młodszych C2 - rocznik 2002. Awans do Mistrzostw Polski Nike Cup U14 - trenerzy Kuba Kacperski, Andrzej Nakielski
  • Mistrzostwo Województwa Liga Trampkarzy C1 - rocznik 2001 - trenerzy Kuba Kacperski, Andrzej Nakielski
  • I miejsce w II lidze Juniorów Młodszych - rocznik 2001/2002 - Awans do 1 ligi - trenerzy Kuba Kacperski, Andrzej Nakielski
  • III miejsce w Międzynarodowym turnieju SEMP Ursynów Cup w Warszawie - rocznik 2002 - trenerzy Kuba Kacperski, Andrzej Nakielski
  • III miejsce w Międzynarodowym turnieju Rona Cup w Ełku (9 zespołów) - rocznik 2004 - trener Krzysztof Bielski

 

Rok 2017

  • II miejsce w turnieju ELNAFT CUP w Trąbkach Wiekich/Gdańsk (10zespołów) - rocznik 2004 - trener Krzysztof Bielski                      - III miejsce w turnieju Mazury Winter Cup Elite Youth w Mrągowie (7 zespołów) - rocznik 2004 - trener Mateusz Zawadzki   
  •  I miejsce w turnieju eliminacyjnym Naki Cup (14 zespołów) - rocznik 2004 - trener Krzysztof Bielski
  •  II miejsce w międzynarodowym turnieju finałowym Naki Cup (14 zespołów) - rocznik 2004 - trener Krzysztof Bielski
  • Mistrzostwo Województwa 1 Liga Juniorów Młodszych - rocznik 2001/2002 - trenerzy Kuba Kacperski, Andrzej Nakielski
  • Awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17 - rocznik 2001/2002 - trenerzy Kuba Kacperski, Andrzej Nakielski