Polub Fanpage NAKI          

                                                     PLAN NA ROK SZKOLNY 2022/23

Miejsce: trenujemy na nowoczesnym zadaszonym boisku ze sztuczną trawą IV generacji w Olsztynie przy ul. Tuwima 22 k/ Galerii Warmińskiej i Salonu Hyundai

Czas trwania: 60 min

grupy: 1-5 osób

koszt: 50 zł za jednostkę treningową

Terminy: wg niżej podanych terminów oraz uzgdaniane indywidualnie, istnieje w miarę możliwości indywidualny dobór 

Rezerwacja: trener Piotr Borysionek tel. 517 402 922

dzień

   wiek

 godzina

poniedziałek

2014/15

15.30

wtorek 

 2012/13

 15.30

sroda

2009/8/7

15.30

czwartek

 2010/11

15.30

sobota

 wg uzgodznień

 12.00

Więcej info

Zapraszamy na treningi indywidualne  na  Nowym Nowoczesnym Zadaszonym Boisku NAKI ze sztuczną trawą IV generacji w Olsztynie  przy ul. Tuwima k/Galerii Warmińskiej (na przeciwko salonu Hyundai) z naszym trenerem specjalizującym się w zakresie szkolenia piłkarskiego dedykowanego konkretnemu, danemu piłkarzowi. Treningi skierowane są do piłkarzy od 7 roku życia. Zapraszamy piłkarzy NAKI i nie tylko…Podczas zajęć pracować będziemy z zawodnikiem w sferze: techniki gry w piłkę nożną, motoryki i mentalnej. Program, poziom i intensywność zajęć będzie dostosowany do umiejętności, możliwości i potrzeb piłkarza i zapewni progres   jego rozwoju sportowego. Szczególną uwagę zwracać będziemy na mentalność i psychikę zawodnika, która jest fundamentem sukcesu w sporcie, uważamy , że w tej sferze  są duże zasoby u młodych piłkarzy. Jakość , solidność, odpowiedzialność , wytrwałość, pewność siebie to cechy jakie na pewno podkreślą i uaktywnią nasze zajęcia. Trening będzie wymagający ale jednocześnie przyjemny, potrafimy nawiązać dobry kontakt z podopiecznym,  nasi zawodnicy z wielką chęcią korzystają z tego typu zajęć. Mamy liczne sukcesy w przygotowywaniu zawodników na testy piłkarskie do wyżej notowanych klubów młodzieżowych i seniorskich (patrz naki.pl gwiazdy naki) ale również otwarci jesteśmy na najmłodszych  zawodników, którzy póki co o  wielkiej karierze sportowej tylko marzą… Pomożemy spełnić ich piłkarskie marzenia.

Teraz mając tak doskonały obiekt piłkarski otwieramy się na szersze grono młodych pasjonatów futbolu począwszy od 7 roku życia, aż do wieku juniora. Proponujemy trening indywidualny w małej, kameralnej grupie 1-5 zawodników. Zajęcia będzie prowadzić  doświadczony trener Piotr Borysionek, a cały proces szkolenia wesprze trener Andrzej Nakielski. Wkrótce zaoferujemy również możliwość treningu indywidualnego z innymi trenerami specjalizującymi się w tym zakresie.

Odpłatność za jednostkę szkoleniową (60min)  wynosi 50zł. Dzisiaj proponujemy promocję wykupując jeden trening drugi otrzymujesz gratis. Niżej podajemy plan treningów wg wieku zawodników, rezerwacji dokonujemy telefonicznie na nr tel 517 402 922.  W przypadku problemu z podanymi niżej terminami, prosimy dzwonić być może uda nam się znaleźć rozwiązanie, jesteśmy otwarci na zawodników chcących rozwijać się sportowo pod naszą opieką.