Od stycznia 2022  grupy rekreacyjne (A,B,C,C2,D,E,H) w związku ze znacznymi podwyżkami  przede wszystkim opłat za wynajem obiektów sportowych w niektórych przypadkach nawet aż o 1000% – miesięczne składki wzrosną  do 150zł. Nasz klub starał się być w tym względzie konkurencyjny w stosunku do innych klubów olsztyńskich gdzie opłaty były wyższe już od dłuższego czasu, jednak nie jesteśmy w stanie dalej  funkcjonować i zmuszeni jesteśmy do podjęcia takiej decyzji.

PLAN ZAJĘĆ w STYCZNIU i LUTYM – GRUPY REKREACYJNE

  Mimo zdalnego nauczania w szkołach zajęcia treningowe NAKI już od 3.01.2022r odbywać się będą zgodnie z planem. W czasie ferii zimowych (24.01-4.02.2022r) treningi popołudniowe odbywać się nie będą, z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że większość zawodników w tym czasie wyjeżdża, w zamian za to odrabiamy zajęcia w poza feryjnych terminach w formie dodatkowych zajęć/turniejów pierwszy z nich odbędzie się 15.01.2022r w SP 6 (Turniej Talentów ,sobota, więcej info wkrótce), następny w lutym. Ponadto w czasie ferii zimowych  organizujemy dla chętnych Futboowe Półkolonie więcej info kliknij tu 

    W dniu 6.01.2022r czwartek  Świeto Trzech Króli treningi nie odbędą się. Grupy trenujące w ten dzień będą miały odrobione zajęcia wg  terminów przesłanych indywidualnie smsami i mailem.