XXII Międzynarodowy Turniej NAKI CUP 2019

               U-12 rocznik 2007

Pobierz zaproszenie kliknij tu

 

NAKI CUP Eliminacje 17.03.2019r – nowe drużyny – przyjmujemy zgłoszenia (14 drużyn)- zwycięzca
awansuje do turnieju finałowego w którym bierze udział bezpłatnie. Turniej skierowany jest do drużyn, które jeszcze nie brały udziału w naszym turnieju.Turniej charakteryzuje się również wysokim poziomem sportowym.


NAKI CUP Finały 24.03.2019r – 
drużyny z Europy oraz dotychczasowi uczestnicy NAKI – CUP (14 drużyn).Gościem specjalnym będą zespoły – Olimpic Pays De LOSC Loudeac (Francja uczestnik turnieju w roku 2018,2017,2016,2014), Uczestnicy i triumfatorzy NAKI – CUP w latach 1997 – 2017


W NAKI – CUP  brało udział wielu znanych obecnie piłkarzy między innymi: Adrian Mierzejewski (Trabzonspor – Turcja, reprezentant Polski – wychowanek NAKI), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Jakub Wilk (Wisła Kraków), Filip Kurto (Wisła Kraków), Łukasz Jegliński, Paweł Łukasik (Stomil Olsztyn) i wielu innych.Jednak najbardziej znanym piłkarzem, który zagrał na naszej imprezie to Robert Lewandowski !!! Było to podczas I Turnieju 20 lat temu ! Turniej otrzymał również w roku 2016 I Nagrodę NIOP – Najlepsza Inicjatywa Organizacji Pozarządowych !!! Natomiast w roku impreza została wyróżniona w prestiżowym konkursie   „GODNI NAŚLADOWANIA”.

Zasady uczestnictwa w zawodach – Uczestniczyć mogą chłopcy urodzeni w 2006 roku i młodsi, posiadający uprawnienia do gry, aktualną kartę zdrowia oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Zawodnicy muszą być ubezpieczeni przez macierzyste kluby. Przed rozpoczęciem rozgrywek w biurze zawodów nastąpi weryfikacja tożsamości zgłoszonych zawodników (obowiązkowe: legitymacjaszkolna lub paszport oraz karta zdrowia). Drużyny uczestniczące w zawodach winny przedstawić organizatorowi listę maksymalnie 14 zawodników z następującymi danymi: imię i nazwisko, data urodzenia, numer koszulki (Dopuszczamy możliwość udziału większej liczby zawodników jednak w przypadku zdobycia miejsca w pierwszej czwórce turnieju do nagród może wystąpić tylko 14 graczy). Drużyny obowiązuje jednolity strój sportowy podczas gry oraz stały numer zawodnika na koszulce podczas trwania turnieju.

System rozgrywania zawodów – Zespoły zostaną podzielone na 2 grupy eliminacyjne 7 drużynowe, w których rywalizować będą systemem każdy z każdym. Dwa najlepsze zespoły grają w ½ finału, pozostali mecz o ostateczne miejsce w turnieju. Każdy zespół rozegra 7 lub 8 meczy – To będzie Maraton Futbolowy !!! O kolejności w grupie decyduje:
 liczba zdobytych punktów
 bezpośredni pojedynek
 różnica bramek
 większa ilość strzelonych bramek
 seria rzutów karnych między zainteresowanymi drużynami do
pierwszego pudła

W rozgrywkach finałowych w przypadku remisu obowiązują rzuty karne do tzw „pierwszego pudła”. Na boisku w trakcie gry przebywa 8 zawodników z pola oraz bramkarz. Czas gry 1×18 minut w fazie grupowej oraz finałowej. Za kontuzje, wypadki i inne zdarzenia losowe zaistniałe w czasie trwania turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności. Drużyny ubezpieczają się na koszt własny (obowiązkowe podpisanie oświadczenia). Każda drużyna biorąca udział w turnieju zobowiązana jest do przestrzegania ładu i porządku na terenie obiektu, na którym rozgrywane są zawody sportowe za ład i porządek w przydzielonych szatniach odpowiadają trenerzy i opiekunowie grup, za wszelkiego rodzaju szkody odpowiada cały zespół.

Sędziowanie – Obsadę sędziowską zapewnia organizator (Sędziowie delegowani przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej), jeden mecz sędziuje dwóch sędziów. Obowiązują przepisy gry w piłkę nożną PZPN łącznie z przepisem gry na „spalonego”. Zmiany zawodników systemem hokejowym w strefie zmian przy
ławce rezerwowych. Wykluczenia czasowe wg interpretacji sędziego 1-2 minut.

Opieka Medyczna – Organizator zapewnia opiekę medyczną w trakcie trwania zawodów. Każdy zespół winien posiadać:
 dokumenty zawodników + pesel
 ważne badania lekarskie
 polisę ubezpieczeniową na turniej lub oświadczenie trenera

Nagrody – Każda drużyna uczestnicząca w turnieju otrzyma pamiątkowy dyplom, natomiast trzy najlepsze w klasyfikacji końcowej drużyny dodatkowo otrzymają trofea sportowe w postaci medali i pucharów (turniej eliminacyjny i finałowy). Przewidziane są również nagrody rzeczowe dla pierwszych trzech zespołów (turniej
finałowy)

I msc. – komplet meczowy dla każdego zawodnika: koszulka, spodenki,

II msc. – koszulka meczowa dla każdego zawodnika,

III msc – getry piłkarskie dla
każdego zawodnika).

Wyróżnienia indywidualne organizatorów otrzymują:
 najlepszy zawodnik turnieju
 najlepszy bramkarz turnieju

Rozgrywki w technicznych „wymiarach”:
NAKI Cup 2006 Eliminacje: 17.03. 2019 (1 dzień)
NAKI Cup 2005 Finały:       24.03. 2019 (1 dzień)
Obiekt Rozgrywek: Boisko ze sztuczną trawą, Olsztyn ul. Żytnia 71
Ilość boisk: dwa
Wymiary boiska do gry: 75 na 55 m (połowa pełnowymiarowego boiska)
Zawodnicy: urodzeni w 2006 roku i młodsi
Ilość piłkarzy na boisku: 8 zawodników + bramkarz
Ilość zespołów: max 14
Czas gry: 1×18
Bramki: 5*2 m.

Program Turnieju: Możliwość zakwaterowania dzień wcześniej. Na stronie naki.pl są kontakty do najtańszych noclegów. Drużyny rezerwują ewentualne noclegi we własnym zakresie. Organizator nie jest pośrednikiem. Istnieje możliwość wykupu u organizatora obiadu w dniu turnieju w cenie 15 zł ( I danie: zupa pomidorowa z makaronem, II danie: udo kurczaka, bułka/ziemniak, surówka + napój). Posiłek podawany będzie na boisku o odpowiedniej porze dla każdego zespołu.
mecze grupowe           9.00 – 16.00, mecze finałowe           16.00 – 18.00 , uroczyste zakończenie 18.00

Koszty uczestnictwa oraz zgłoszenia. Warunkiem udziału w imprezie jest wpłata wpisowego 350 zł do dnia 15.02.2019 roku, (po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym) na konto organizatora FUNDACJA „NAKI – SPEŁNIAMY PIŁKARSKIE MARZENIA” Olsztyn 10-771, ul. Towarnickiego 14, PKO BP SA nr 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842 z dopiskiem „NAKI CUP 2006 eliminacje lub finały/wpisowe + nazwa drużyny”. Rachunek można otrzymać po przesłaniu danych na maila: księgowość@naki.pl , wysłany zostanie w ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres mailowy lub pocztowy, bez względu na to czy wpłata była przelewem czy gotówką. Organizator dopuszcza udział w turnieju 15 zawodników oraz dwóch opiekunów. Obecność rodziców mile widziana na trybunach. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie jak również do interpretacji regulaminu w sprawach spornych. Wszelkiego rodzaju protesty są nieprzewidziane. Weryfikacji wieku zawodników dokonuje wyłącznie organizator turnieju. Więcej info www.naki.pl

Wszystkie aktualne informacje dotyczące potwierdzonych drużyn podawane będą na bieżąco na www.naki.pl

 

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJE                             

trener Radosław Pisarkiewicz tel. 664 896 651   mail: [email protected]


                                                       Prezes UKS NAKI – Andrzej Nakielski


                                   ZAPRASZAMY