Piłka nożna jest moją pasją. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku . Ukończyłem jednocześnie trzy kierunki: trener piłki nożnej, menadżer sportu i nauczyciel wychowania fizycznego, będąc jednocześnie zawodowym piłkarzem. Posiadam również europejskie uprawnienia trenerskie UEFA „A”,  I klasę trenerską oraz licencje trenerską do prowadzenia drużyn seniorskich w I lidze polskiej. Uzyskałem również tytuł nauczuciela dyplomowanego oraz byłem uczestnikiem wielu konferencji trenerskich i stażów trenerskich w PARIS SAINT GERMAIN (Francja 2008) oraz SC FREIBURG (I Bundesliga – Niemcy I 2012).

 

Oprócz wielu sukcesów w piłce młodzieżowej opisanych w dziale ”sukcesy” za największe swoje osiągnięcie uważam wychowanie kilku zawodników, którzy trafili do I ligi i rozegrali w niej kilka, a niektórzy kilkadziesiąt meczy (patrz zakładka „Gwiazdy NAKI”. Najbardziej znanym jest  Adrian Mierzejewski najdroższy Polski piłkarz – zawodnik tureckiego Trabzonsporu, uczestnik LIGI MIstrzów  wsezonie 2011/12 oraz etatowy reprezentant Polski. Dużym moim sukcesem jest również wyprowadzenie drużyny seniorów OKS 1945 Olsztyn z IV do II ligi.

W piłkę nożną zacząłem grać mając 7 lat w OKS „Stomil” Olsztyn. W wieku 26 lat zakończyłem zawodowe granie w piłkę nożną, żeby zostać trenerem i założyć między innymi Szkółkę Piłkarską „Naki’, która szkoli najmłodszych adeptów gry w piłkę nożną i jest w pewnym sensie spełnieniem moich marzeń. Założona przeze mnie Szkółka jest jedną z pierwszych i najstarszych tego typu szkółek w Polsce. Szkółka rozwija się na miare swoich możliwości, obecnie trenuje w niej 400 młodych piłkarzy w wieku 4-14 lat.

Kariera zawodnicza:

Kariera trenerska: