ZAPRASZAMY serdecznie wszystkich młodych pasjonatów piłki nożnej w wieku 4-18 lat. Posiadamy grupy zaawasnowane oraz dla poczatkujących tzw. grupy naborowe/rekreacyjne. Aktulanie prowadzimy nabory na nowy rok szkolny. Plan zajęć grup rekreacyjnych A,B,C,C2,D,E kliknij tu. Obowiązkowo należy przynieść ze sobą na pierwszy trening wypełniony i podpisany formularz pobierz tu. Treningi będą odbywać się na Nowym Nowoczesnym Zadaszonym Boisku NAKI przy ul. Tuwima 22 k/Galerii Warmińskiej (na przeciwko Salonu Hyundai) . 

Zapisy nowych zawodników. Właściwe zapisy dla nowych piłkarzy chcących trenować w Naki  odbędą się 1 i 4 września godz. 18.30 Nowe Nowoczesne Zadaszone Boisko Naki ul. Tuwima 22 (na przeciwnko salonu Hyundai). Jednak jeśli ktoś juz jest zdecydowany może zapisać się wcześniej telefonicznie tel. 604 532 547 (9.00-20.00). Im wcześniej się skontaktujesz tym wiekszy wybór grup będziesz miał do wyboru. Procedura wcześniejszego zapisania się dla nowego zawodnika jest następująca: 

 

 krok 1 – Należy wybrać grupę treningową (A,B,C…itp) plan treningów kliknij tu 

 

krok 2 – wpłacić składkę w wys. 170zł za miesiąc wrzesień  na konto kliknij tu  z dopiskiem imie nazwisko zawodnika + rok urodzenia+ wrzesień + nazwa wybranej grupy (A,B,C…)

 

krok 3 – wypełnienie i przesłanie mailem: [email protected] lub sms-em deklaracji klubowej kliknij tu Wybranie grupy mozna skonsultować z trenerem Andrzejem telefonicznie 604 532 547. Więcej o zapisach dla nowych zawodników kliknij tu.

 

krok 4 – rozpoczęcie treningów od 5 września wg garfiku wybranej grupy

 

 WIĘCEJ INFORMACJI tel. 604 532 547 [email protected]  trener Andrzej Nakielski

  Podczas naszych zajęć piłkarskich rozwijamy sportowe pasje, wzmacniamy samodzielność i pewność siebie dziecka, skutecznie zachęcamy do dobrej nauki w szkole i oczywiście trenujemy piłkę nożną: treningi grupowe i indywidualne, uczestniczymy w rozgrywkach piłkarskich, jeździmy na obozy i organizujemy wakacyjne letnie i zimowe warsztaty piłkarskie. Nasza kadra trenerska to doświadczeni szkoleniowcy z pasją. Działamy z sukcesami już 30 lat !!! Nasz klub się rozwija, idzie do przodu , świadzą o tym nie tylko sukcesu sportowe i pedagogiczne naszych wychowanków ale również rozbudowa naszej infrastruktury sportowej. Czekamy na Ciebie, skontaktuj się z nami tel. 604 532 547, mail: [email protected] 

     Nasi wychowankowie grają w polskiej I lidze oraz ekstraklasie i ligach zagranicznych: Filip Kurto (Holandia), Adrian Mierzejewski (Turcja), oboje sa reprezentantami Polski, a Adrian Mierzejewski był uczestnikiem Euro 2012. W roku 2019 z naszego klubu odeszło do ekstraklasy 6 zawodnikó wplus jeden do CFC Genoa (Włochy). Gwarantujemy ciągłość szkolenia, nasze najstarsze zespoły grają  w Lidze Centarlnej PZPN.

Szkółka Piłkarska Naki prowadzona przez Trenera Andrzeja Nakielskiego działa  w Olsztynie już 25 lat !!! Budujemy również nowoczesny obiekt piłkarski w Olsztynie koło Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

Oferujemy:

– profesjonalne treningi
– udział w meczach ligowych i turniejach piłkarskich w Polsce i Europie
– naukę piłki nożnej u doświadczonych trenerów,
– przyjazną atmosferę,
– możliwość wyjazdu na obóz piłkarski, wyjazdy zagraniczne
– naukę odpowiedzialności, współpracy z innymi, zasad fair play

– posaidamy boisko z naturalną nawierzchnią

– budujemy nowoczesny obiekt sportowy w centrum miasta: dwa zadaszone boiska oraz jedno pełnowymairowe

Przychodźcie do nas śmiało !!!!!!!!!

Uwaga ! Na trening należy wziąć ze sobą z piłkę, płaskie obuwie, koszulkę sportową i spodenki ewentualnie dres sportowy. Wszelkich informacji udziela telefonicznie trener Andrzej Nakielski (tel. 0-604 532 547) lub drogą mailową [email protected]

Warunkiem zapisania się jest wpłata opłaty za dany miesiąc w wys. 170 zł tytułem: imię nazwisko dziecka, gr …., miesiąc. Należy również wypełnienić deklarację klubową na sezon 2022/23 kliknij tu. Po zapoznaniu się z deklaracją przynosimy ją podpisaną przez rodzica na pierwszy trening.