Aktualnie prowadzimy nabór uzupełniający. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy dzwonić do trenera Andrzeja Nakielskiego tel. 604 532 547 (godz. 9.00-18.00)

ZAPRASZAMY serdecznie wszystkich młodych pasjonatów piłki nożnej w wieku 4-18 lat. Posiadamy grupy zaawasnowane oraz dla poczatkujących tzw. grupy naborowe/rekreacyjne. Plan zajęć grup rekreacyjnych A,B,C,C2,D,E,F,G i H  jest na stronie głównej naki.pl , należy „zejść” na sam dół strony. Obowiązkowo należy przynieść ze sobą na pierwszy trening wypełniony i podpisany formularz(strona główna naki.pl – okienko „Zapisz się” – działaj wg instrukcji) Treningi odbywają się na Nowym Nowoczesnym Zadaszonym Boisku NAKI przy ul. Tuwima 22 k/Galerii Warmińskiej (na przeciwko Salonu Hyundai). Na treningi zabieramy własną piłkę oraz strój sportowy (koszulka, spodenki, buty sportowe: płaskie typu adidasy lub z małymi koreczkami gumowymi tzw turfy)

 Procedura  zapisania się dla nowego zawodnika jest następująca: 

krok 1 – Należy wybrać grupę treningową (A,B,C…itp) plan treningów (strona główna naki.pl – należy „zjechać” na sam dół

krok 2 – wpłacić składkę w wys. 170zł za miesiąc wrzesień  na konto kliknij tu z dopiskiem imie nazwisko zawodnika + rok urodzenia+ miesiąc np. styczeń + nazwa wybranej grupy (A,B,C…). Wybór grupy należy skonsultować z trenerem Andrzejem Nakielskim tel. 604 532 547 (godz. 9.00-18.00)

krok 3 – wypełnienie deklaracji klubowej (strona główna naki.pl – okienko „zapisz się” działaj wg instrukcji) następnie przynieść oryginał na pierwszy trening. Wybranie grupy należy obowiązkowo  skonsultować z trenerem Andrzejem telefonicznie 604 532 547.

krok 4 – rozpoczęcie treningów  wg grafiku wybranej grupy

 WIĘCEJ INFORMACJI tel. 604 532 547 [email protected]  trener Andrzej Nakielski

  Podczas naszych zajęć piłkarskich rozwijamy sportowe pasje, wzmacniamy samodzielność i pewność siebie dziecka, skutecznie zachęcamy do dobrej nauki w szkole i oczywiście trenujemy piłkę nożną: treningi grupowe i indywidualne, uczestniczymy w rozgrywkach piłkarskich, jeździmy na obozy i organizujemy wakacyjne letnie i zimowe warsztaty piłkarskie. Nasza kadra trenerska to doświadczeni szkoleniowcy z pasją. Działamy z sukcesami już 30 lat !!! Nasz klub się rozwija, idzie do przodu , świadzą o tym nie tylko sukcesu sportowe i pedagogiczne naszych wychowanków ale również rozbudowa naszej infrastruktury sportowej. Czekamy na Ciebie, skontaktuj się z nami tel. 604 532 547, mail: [email protected] 

     Nasi wychowankowie grają w polskiej I lidze oraz ekstraklasie i ligach zagranicznych: Filip Kurto (Holandia), Adrian Mierzejewski (Turcja), oboje sa reprezentantami Polski, a Adrian Mierzejewski był uczestnikiem Euro 2012. W roku 2019 z naszego klubu odeszło do ekstraklasy 6 zawodnikó wplus jeden do CFC Genoa (Włochy). Gwarantujemy ciągłość szkolenia, nasze najstarsze zespoły grają  w Lidze Centarlnej PZPN.

Szkółka Piłkarska Naki prowadzona przez Trenera Andrzeja Nakielskiego działa  w Olsztynie już 25 lat !!! Budujemy również nowoczesny obiekt piłkarski w Olsztynie koło Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

Oferujemy:

– profesjonalne treningi
– udział w meczach ligowych i turniejach piłkarskich w Polsce i Europie
– naukę piłki nożnej u doświadczonych trenerów,
– przyjazną atmosferę,
– możliwość wyjazdu na obóz piłkarski, wyjazdy zagraniczne
– naukę odpowiedzialności, współpracy z innymi, zasad fair play

– posaidamy boisko z naturalną nawierzchnią

– budujemy nowoczesny obiekt sportowy w centrum miasta: dwa zadaszone boiska oraz jedno pełnowymairowe

Przychodźcie do nas śmiało !!!!!!!!!

Uwaga ! Na trening należy wziąć ze sobą z piłkę, płaskie obuwie, koszulkę sportową i spodenki ewentualnie dres sportowy. Wszelkich informacji udziela telefonicznie trener Andrzej Nakielski (tel. 0-604 532 547) lub drogą mailową [email protected]

Warunkiem zapisania się jest wpłata opłaty za dany miesiąc w wys. 170 zł tytułem: imię nazwisko dziecka, gr …., miesiąc. Należy również wypełnienić deklarację klubową na sezon 2022/23 kliknij tu. Po zapoznaniu się z deklaracją przynosimy ją podpisaną przez rodzica na pierwszy trening.