To już pewne! Jedziemy na dwa znakomite turnieje w listopadzie i grudniu. Zaproszenia potwierdzone, które są skutkiem bardzo dobrego szkolenia i występów przez ostatnie kilka lat na arenie krajowej i międzynarodowej. Na turnieje pojadą najlepsi zawodnicy, prezentujący najwyższą formę sportową na treningu i meczach ligowych.

 28-29.11.2015
Dwudniowy turniej w hali/namiocie ze sztuczną nawierzchnią na Ursynowie w Warszawie – organizatorem SEMP Warszawa. W turnieju zagrają: Legia Warszawa, Wisła Kraków, Zagłebie Lubin, Lechia Gdańsk, Korona Kielce, Stadion Śląski Chorzów, Lech Poznań, SEMP Warszawa, Naki Olsztyn, a także zespoły z Czech, Białorusi i proawdopodobnie z Niemiec (Sparta Praga, Herta Berlin).

20.12.2015
Halowy turniej w ERGO Arenie. To już trzeci nasz udział w tych zawodach. Zagramy głównie z zespołami z regionu Pomorskiego (prawdopodobnie Arka Gdynia, Lechia Gdańsk, Lider Włocławek, Zawisza Bydgoszcz, Santos Gdańsk, Chojniczanka Chojnice). Dotychczas graliśmy tam dwukrotnie, zajmując 1 i 2 miejsce, zawsze rywalizując w finale z Arką Gdynia.