W poniedziałek wszyscy spotykamy się na Gali „NAKI” i „ Ceremonii Losowania MŚ Brazylia 2014”, które odbędą się  już  w najbliższy poniedziałek 19 maja o godz. 19.00 w  auli w budynku BK (pierwszy budynek) Olsztyńskiego Parku Naukowo Technologicznego przy ul. Trylińskiego  2 (wjazd od ul. Piłsudskiego i Trylińskiego przy fabryce MICHELIN ok. „JASAMU” kierunek Ostrzeszewo – dojazd autobusem nr 10 – autobusy dojeżdżające w tym dniu do przystanku Michellin II o godz. 18.15 i 18.51 wyjątkowo dojadą pod sam budynek auli BK) Zobacz mapę dojazdu kliknij tu. Na uroczystości OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA ! Dotyczy zawodników grup zaawansowanych i rekreacyjnych.

    Uczestnicy turnieju „Mistrzostwa Świata Brazylia – Naki 2014” otrzymają na własność  koszulki wylosowanych reprezentacji w których staną do zdjęć na potrzeby „Skarbu Kibica”, który zamieszczaony zostanie w „Gazecie Olszyńskiej” w dniu 21 maja (środa). 

  Koniecznie prosimy sprawdzić swoją obecność i przynależność  w danym zespole. Jeśli na liście nie ma Twojego nazwiska, a chciałbyś zagrać w turnieju  lub zaistniała jakaś pomyłka zadzwoń do trenera Andrzeja Nakielskiego (tel. 604 532 547). Telefon czynny do poniedziałku do godz. 12.00 (całodobowo  również  w niedzielę)

 

Grupa Najmłodsza NAKUSIE  zobacz składy kliknij tu, zobacz plan meczy kliknij tu

Grupa Średnia                           zobacz składy kliknij tu, zobacz plan meczy kliknij tu

Grupa Starsza                            zobacz skłądy kliknij tu, zobacz plan meczy kliknij tu

ZOBACZ KOSZULKI REPREZENTACJI w których będziesz grać !  kliknij tu


W poniedziałek 19.05 treningi grup rekreacyjnych w SP 6 wyjątkowo odbędą się w zmienionych godzinach:

gr A godz. 16.00

gr B godz. 17.15

gr H godz. 17.15 (małą sala)

gr E trening nie odbędzie się. Zawodnicy mogą ewentualnie przyjść na trening gr B