Podczas minionego weekendu rozegrana została ostatnia 14 kolejka ligi młodzików rocznik 2000 w której występują dwa zespoły NAKI. Rozgrywki nie były łatwe, gdyż w naszych zespołach występowali zawodnicy urodzeni w roku 2001 i 2002, czyli o jeden lub dwa lata młodsi od rówieśników (NAKI Z00 gra w lidze w roczniku 1999 – trener Czarek – przypomnienie autora). Każdy zespół uczestniczący w lidze rozegrał 14 meczy. Na duże brawa zasługują gracze NAKI I, którzy wygrali aż 13 spotkań, remisując tylko jedno. Taki wynik dał im pierwsze miejsce w lidze i awans do dalszych gier, które odbędą się już na wiosnę. Nie gorzej się spisali piłkarze z NAKI II co prawda nie zaliczyli tyle zwycięstw co ich klubowi koledzy ale pokazali się z naprawdę bardzo dobrej strony. Zobacz końcową tabelę młodzików kliknij tu. Trenerami NAKI Z01 są Marek Woźniak, Jaroń Andrzej i Andrzej Nakielski.

Wyniki 14 kolejki:

NAKI I – Jastrząb Ględy   5-0

NAKI I – Warmia Olsztyn 1-0

NAKI II – Don Bosco Ostróda 3-3

NAKI II – GKS Stawiguda 5-2

Skład NAKI II : Drozd Patryk, Dymerski Filip, Dziarmaga Maciek, Janiszewski Michał, Kur Bartek, Mazurek Hubert, Studniak Jakub, Titz Wojtek, Trznadel Wojtek, Urbanek Klaudiusz, Kunczik Dawid, Horba Jakub, Lewalski Filip,

Skłąd NAKI I : Bałdyga Jakub, Moryc Arek, Szawerdak Artur, Zawirowski Ignacy, Wójcik Damian, Kozłowski Kamil, Dąbrowski Konrad, Rytelewski Łukasz, Kapuściński Jakub, Zielski Kacper, Zdrada Grzegorz, Nakielski Szymon, Maj Krystian.