Dodatkowe zamówienia na komplety meczowe: koszulka meczowa biała, koszulka meczowa czarna, spodenki białe, getry. Zamówienia składamy trenerom prowadzącym wraz z zapłatą za sprzęt (wyłącznie gotówka). Zamówienia przyjmowane są przez 7 dni do 19.02.2024r włącznie. W następnej dostawie sprzęt będzie już droższy. Dopuszczamy zamówienia pojedyńczych elementów stroju, jednak najkorzystniej jest zamówić w zestawie. Cena zestawu (koszulka biała, koszulka czarna, spodenki, getry) bez zmian wynosi 200zł. Pojedyńcze zamówienia: koszulka 100zł, spodenki 50zł, getry 30zł. W dalszym ciągu zachęcamy do zamawiania dresów i ortalionów (dostępne wszystkie rozmiary). Koszulki, dresy i ortaliony mogą zamawiać również rodzice. Podajmy tabelę rozmiarów: 122cm (dostępne teraz),128 cm (dostępne teraz),134 cm (dostepne teraz),140 cm (teraz), pozostałe na zamówienie (warunkiem zamówienia wpłata), 146 cm,152 cm,158, S(164 cm),M(172 cm), L (178 cm), XL (184 cm), XXL (190 cm). Czas oczekiwania na sprzęt ok 2/3 tygodnie.

Chcemy być co raz bardziej profesjonalni. Klubowy sprzęt meczowy i treningowy to w tej chwili powszechnie obowiązujący standard również w klubach młodzieżowych. Taki sprzęt sportowy to kolejna motywacja dla młodego zawodnika do wytrwałego uczestnictwa w procesie treningowym i podejmowaniu co raz większego wysiłku do podwyższania swoich umiejętności piłkarskich. To również pozytywnie wpływa na integrację i konsolidację całej drużyny.

Nasi zawodnicy posiadają już jednakowe klubowe stroje meczowe (spodenki, koszulki, getry). Teraz przyszedł czas na kolejny etap, czyli dresy (spodnie, bluza) i ortaliony treningowe, które będą służyć przede wszystkim podczas treningu ale również w czasie zimowych meczy towarzyskich oraz wyjazdów na turnieje i mecze ligowe do sezonu 2024/25 włącznie.

Nowy sprzęt treningowy będzie w kolorze czarnym i posiadać będzie profesjonalne nadruki w białym kolorze z nazwą klubu oraz logo naki. Zdecydowaliśmy się na zakup sprzętu firmy nike, gdyż w całości wykonany jest w nowoczesnej technologii Dri- FIT zapewniającej wysoki komfort w postaci suchości, ciepła i odpowiedniej wentylacji powietrza ważnej ze względu na ochronę przed nadmiernym poceniem się w trakcie wysiłku fizycznego, co zwiększyłoby możliwość przewiania lub przeziębienia się. Proponowane ortaliony, czyli kurtki przeciwdeszczowe w dużej mierze chronią przed wiatrem i deszczem. Nasz nowy sprzęt treningowy: dresy i ortalion razem z bielizną termoaktywną w którą każdy zawodnik powinien zaopatrzyć się indywidualnie stanowi w pełni dobrany i profesjonalny zestaw treningowy, zapewniający młodemu piłkarzowi odpowiednio wysoki komfort w trakcie treningu. Te trzy warstwy odzieży: bielizna termoaktywna, dresy i „oddychający” ortalion jest wystarczającym sportowym ubiorem na najgorsze zimowe warunki pogodowe. Chcemy, żeby każdy zawodnik szczególnie z grup zaawansowanych obowiązkowo zaopatrzył się w dresy i bluzę ortalionową. Ponad to dla chętnych, dodatkowo proponujemy możliwość nabycia czarnej bluzy bawełnianej z kapturem oraz kurtki jesiennej (kurtka krótka) i kurtki zimowej (długa i cieplejsza) wszystko w tej samej linii projektowej „nike park”, te dodatkowe propozycje (kurtki i bluza bawełniana z kapturem) są na zasadzie zamówienia wraz z dokonaniem przedpłaty (czas dostawy ok 14 dni)

Wynegocjonowane ceny są zdecydowanie niższe niż ceny katalogowe firmy nike, które można sprawdzić w załączonym katalogu nike na lata 2023-25 kliknij tu (bluza dresowa str 132, spodnie dresowe str 136, bluza ortalionowa str 130, kurtka jesienna krótka str 144, kurtka zimowa długa str 146, bawełanian bluza z kapturem str 173). Ceny katalogowe nie obejmują nadruków nazwy klubu i loga naki. Klub sprzedaje zawodnikom produkty po kosztach zakupu. Poniżej podane ceny przy następnej dostawie mogą ulec zmianie. Istnieje również możliwość zakupu dla rodziców.

Koszt sprzętu sportowego podstawowego – wszystkie rozmiary:

Koszt sprzętu dodatkowego ( na zamówienie z przedpłatą) :

Koszt kompletów meczowych:

Terminy sprzedaży klubowego sprzętu sportowego (świetlica – przy wejściu na boisko kryte):

W późniejszym terminie podczas trwania treningów pod warunkiem, że sprzęt będzie jeszcze dostępny. Sprzedażą sprzętu zajmować się będzie trener Szymon.