Bardzo dobra i wyjątkowo skuteczna gra naszego teamu w zakończonym turnieju w Grudziądzu. Jest to kolejny sukces drużyny, która od 7 turniejów w całej Polsce nie schodzi z podium!

W turnieju zagrało 6 zespołów, tworząc jedną grupę, gdzie każdy z każdym rozegrał 1 mecz. Drużyna zdobyła 12 punktów i zajęła 2 miejsce. Jedyną niepokonaną drużyną okazała się mocna grupa chłopców z DAP Toruń i to oni odebrali puchar za mistrzostwo.

W decydującym meczu między Naki a Dap Toruń minimalnie lepszą drużyną okazała się ta druga, lecz mecz był naprawdę emocjonujący. Przegrywając 1:0 nasza drużyna się nie poddała i po pięknym golu Maćka Samoraja wydawało się, że ten mecz zakończy się remisem. Niestety w ostatniej akcji brak koncetracji spowodował stratę bramki po rzucie rożnym. Warto zaznaczyć, że była to bramka zdobyta głową, co w rozgrywkach w tym wieku jest to rzadko spotykane.

Drużyna zagrała dobre zawody, dobrze grając piłką i zdobywając wiele bramek. Bardzo dobry debiut zanotował Maciek Samoraj, królem strzelców został Kacper Paszkowski. Wszyscy otrzymali medale za 2 miejsce, a okazały puchar odebrał kapitan Kacper Bera.

Dużyna zagrała w składzie:
Cyprian Hłasko – Kacper Bera (C), Mateusz Michalski, Kacper Chabko, Marek Szybanow, Karol Domagalski, Maciek Samoraj, Kacper Chojnowski i Kacper Paszkowski.

Wyniki i zdobywcy bramek:

Naki – Dap Grudziądz II 4:0. Paszka x2, Marek, Maciek S.
Naki – Unia Wąbrzeźno 4:0. Paszka x2, Kacper Ch., Karol
Naki – Dap Toruń 1:2. Maciek S.
Naki – Dap Grudziądz I 3:1. Maciek S. x2, Kacper Ch.
Naki – Mały Piłkarz Inowrocław 6:0. Paszka x3, Marek, Mateusz, Kacper Chabko