W turnieju zagrają m.in: Legia Warszawa, Zawisza Bydgoszcz, Włókniarz Toruń, Don Bosco Ostróda, Drużyna Orlika Działdowo, Start Nidzica, Gol Brodnica.

Niedziela 30.09.2012 – zbiórka i wyjazd 8.10 !! Podróż samochodem. Spotykamy się na parkingu przy URANII. Powrót w to samo miejsce ok godziny 20 – w zależności od wyników zespołów.

Trenerzy: Bartek i Haris

Koszt 45 zł(dojazd, wpisowe, obiad) – wpłaty do trenera Bartka w czwartek. Grupa trenera Kuby wpłaca w dniu wyjazdu.

Zabieramy: wyjazd w dresach Naki, białe stroje i czarne (bez strojów wyjazd jest niemozliwy), ochraniacze,aktualne legitymacje szkolne, drugie śniadanie, ręcznik, klapki.

Potrzeba 6 samochodów : trener + p.Jaworski + p.Bera +……+…..+……

KADRA

 

Cyprian Hłasko, Kacper Bera, Miłosz Siudak, Kuba Skalski, Kacper Chojnowski, Karol Domagalski, Kacper Paszkowski, Maciek Jaworski, Marek Szybanow, Kacper Okoniewski, Maciej Samoraj – zabierają przede wszystkim czarne koszulki, ale także i białe.

Kacper Chabko, Nikodem Florczak, Konrad Gawryś, Jakub Hryniewicz, Dominik Lejman, Szymon Łysek, Szymon Mejłun, Mateusz Michalski, Tymoteusz Konrad, Paweł Baranowski, Maciej Roman, Dawid Kraśniewski – zabierają przede wszystkim białe koszulki, ale także i czarne.

PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZĄ INFORMACJĘ, JEŚLI KTOŚ NIE MOŻE POJECHAĆ Z JAKICHKOLWIEK PRZYCZYN !!  Nie może być takiej sytuacji, że na zbiórce w niedziele kogoś nie będzie, bez wcześniejszej informacji. Ma to związek głównie z dobrym wychowaniem, kulturą i również z kosztami. Zawodnicy, którzy odmówią wyjazd dzień wcześniej ponoszą pełne koszta wyjazdu. Telefon do trenera Bartka : 722 247 902