Na nowoczesnym obiekcie przy ul. Hallera w Gdańsku odbył się w niedzielę (11 stycznia) halowy turniej piłkarski Gedania Cup dla rocznika 2003. W stawce 12 zespołów znalazły się dwie drużyny Naki Olsztyn. Pierwszy zespół spisał się doskonale zajmując drugie miejsce po porażce w finale z Lechią Gdańsk 1:3. Drugi team awansował do ćwierćfinału i ostatecznie został sklasyfikowany na ósmej pozycji.

Zawodnicy Naki I w eliminacjach zajęli drugie miejsce przegrywając tylko jeden mecz z UKS Gol Brodnica 0:1. W ćwierćfinale pokonali kolegów z drugiej drużyny 1:0., a w półfinale zrewanżowali się Brodnicy wygrywając 1:0. W finale stoczyli bardzo dobry mecz z Lechią (w eliminacja padł remis 2:2). Gra była bardzo wyrównana, skuteczniejsi okazali się piłkarze Trójmiasta, zwyciężając 3:1. Honorową bramkę dla Naki zdobył Kacper Chojnowski. Warto zaznaczyć, że na podium stanęły zespoły, które grały w jednej grupie z Naki I.

Naki I Olsztyn: Cyprian Hłasko, Nikodem Florczak, Miłosz Siudak, Tymek Konrad, Kacper Okoniewski, Konrad Gawryś, Kacper Chojnowski, Marek Szybanow. Trener Jarek Ostrowski

Naki II Olsztyn: Mateusz Michalski, Maciek Roman, Marek Żywicki, Piotrek Wiśniewski, Paweł Baranowski, Kacper Chabko, Michał Dziuba, Oliwier Kotecki, Alek Kocięcki. Trener Piotr Borysionek.

Wyniki Naki I

Eliminacje (faza grupowa)

NAKI I  – Lechia Gdańsk    2:2

NAKI I  – Rozstaje Gdańsk 4:3

NAKI I – Gryf Wejherowo   2:1

NAKI I – Gedania I Gdańsk 1:0

NAKI I – Gol Brodnica        0:1

Ćwierćfinał

NAKI I – Naki II Olsztyn     1:0

Półfinał

NAKI I – Gol Brodnica       1:0

Finał

NAKI I – Lechia Gdańsk    1:3

Klasyfikacja końcowa:

1. Lechia Gdańsk

2. Naki I Olsztyn

3. UKS GOL Brodnica

4. Arka Gdynia

5. Rozstaje Gdańsk

6. Gedania II Gdańsk

7. AS Pomorze

8. Naki II Olsztyn

9. Gryf II Wejherowo

10. Osiczanka Osice

11. Gedania I Gdańsk

12. Gryf I Wejherowo

 

GALERIA ZDJĘĆ … KLINKIJ TUTAJ !!!!