W turnieju wystąpiło 6 zespołów: Naki Olsztyn, MOSP Jagiellonia Białystok – 2 zespoły, Rona 03 Ełk, Akademia Mrągowo i Koszałek Opałek Węgorzewo.

KADRA:
Cyprian Hłasko (GK) – Miłosz Siudak, Kacper Chabko, Mateusz Michalski, Kacper Okoniewski (C), Kuba Skalski, Maciek Jaworski, Kacper Chojnowski i Kacper Paszkowski. Trener Kuba Kacperski.

Wylosowaliśmy „grupę śmierci” z Jagiellonią I i Roną Ełk. Jak się później okazało 3 najlepsze zespoły. I bardzo dobrze, mieliśmy same trudne i ciekawe pojedynki, na wysokim poziomie. Mecze były rozgrywane 2 x 10 min. Z Roną Ełk wygrana 2:1 i po bardzo ciekawym i zaciętym spotkaniu wygrana z Jagiellonią I 1:0. Awans do półfinału z pierwszego miejsca. Tam już było nieco łatwiej, bo przeciwnikiem była Jagiellonia II, pewna wygrana 2:0, choć Cyprian Hłasko musiał bronić karnego. Finał to ponowne spotkanie z goścmi z Białegostoku. Rewanż im się udał, mimo bardzo dobrej postawy w bramce Cypriana byli nieco lepsi wygrawając 1:0.

Turniej zakończyliśmy na drugim miejscu. Drużyna rozegrała naprawdę dobre zawody, fragmentami wielokrotnie chłopcy potafili wymienić między sobą 5-6 podań bez straty piłki. Okazały puchar odebrał kapitan Kacper Okoniewski, a indywidualną nagrodę za najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Cyprian Hłasko.

WYNIKI i strzelcy bramek:

Naki – Rona Ełk 2:1 Paszka, Miłosz
Naki – Jagiellonia I 1:0 Skała

1/2: Naki – Jagiellonia II 2:0 Paszka, Mateusz
Finał: Naki – Jagiellonia I 0:1