W turnieju wystąpiły zespoły: CWKS Legia Warszawa, Huragam Morąg, Orzeł Biały Warszawa, Santos Gdańsk, Jedynka Reda, Żagiel Piecki, Naki I i Naki II.

Mimo braku klasyfikacji generalnej i zapisywania wyników, każdy chciał wypaść jak najlepiej i grał na maxa swoich możliwości. Przy bardzo ładnej pogodzie, rozgrywki odbyły się na dwóch boiskach. Mecze były naprawdę zacięte i tym bardziej cieszy bardzo dobra postawa naszych zespołów, gdzie Naki II sprawiło kilka niespodzianek poprzez swoje niezwykłe zaangażowanie, a Naki I dołożyło jeszcze bardzo dobrą grę piłką dłuższymi fragmentami gry. Po tym turnieju już mamy zaproszenia na turnieje do Warszawy na Białe Orły i turniej w Redzie w przyszłym roku. Każdy zespół został nagrodzony medalami i statuetką, a także zostały rozdane nagrody indywidualne.

Turniej został zorganizowany przy wsparciu hurtowni materiałów budowlanych „ELGROM” oraz Urzędowi Miasta Olsztyn. Dziękujemy również za wsparcie firmie „DBK” oraz „ELEKTRYK”.

Ogromne podziękowania dla dyrektora turnieju, pana Darka Domagalskiego, a także wielu innych rodziców, ktorzy przyczynili się do bardzo dobrej organizacji zawodów.

GALERIA ZDJĘĆ z tego turnieju -<> KLIKNIJ TUTAJ!!!