ZAPRASZAMY NA OBÓZ PIŁKARSKI DLA KAŻDEGO !!! JANTAR 2016 !!! Ten obóz polecamy szczególnie tym, którzy pierwszy raz samodzielnie wybieraja się na wakacyjny letni wyjazd kolonijny. Jantar to nasza stała baza obozowa od 18 lat !!!!

Zobacz galerię zdjęć z Jantaru kliknij tu

Szkółka Piłkarska „NAKI” przez ostatnie 15 lat zoorganizowała ponad 35 obozy w których udiał wzięło ponad 2 600 chłopców  w ieku 6 – 12 lat. Na obozy jeżdża chłopcy z całej Polski oraz z po za granicy kraju (Niemcy, Kanada, USA). W obozach biorą udział chłopcy , którzy na co dzień graja w piłkę w różnych klubach, a także Ci  co nie sa zrzeszeni w klubach , ale za to bardzo lubią w nią grać. Ten obóz jest  dla każdego !!!

Pobierz informację o obozie kliknij tu

Pobierz druk o dofinansowanie kliknij tu

Pobierz kartę obozową kliknij tu karty wypełniamy i oddajemy trenerom (można przesłać na adres klubu) do dnia 31 maja 2016r

Przeczytaj opinię rodziców o obozie

 

Zgodnie z kilkunastoletnią tradycją, Szkółka Piłkarska „Naki” zaprasza na wakacyjny obóz sportowy – JANTAR 2016r. Do wyjazdu na wspaniałe wakacje zapraszamy młodych piłkarzy w wieku 6-14 lat. Zadowolenie uczestników i duże zainteresowanie taką formą wypoczynku zachęca mnie jako organizatora do kontynuowania tej tradycji.

Tym razem proponujemy Państwa dzieciom wyjazd na 11-dniowy obóz piłkarski Naki-Camp, w terminie 20-30.08.2016r, który odbędzie się w nadmorskiej miejscowości Jantar (170 km. od Olsztyna), która dzięki dużym pokładom bursztynu i ciepłym podziemnym źródłom solankowym słynie ze swego leczniczego mikroklimatu, który wykorzystywany jest w leczeniu schorzeń dróg oddechowych i układu krążenia.

Chłopcy zamieszkają w 2,3,4,5 osobowych pokojach z łazienkami Ośrodka Wypoczynkowego „Viking” położonego 400 m. od plaży, do której droga prowadzi przez pas wydm porośniętych lasem sosnowym. Do dyspozycji uczestników obozu będzie m.in. basen znajdujący się na terenie ośrodka. Obiekt jest ogrodzony i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i sanitarne. Chłopcy będą mieli zapewnioną opiekę wychowawczą, medyczną (lekarz i pielęgniarka 24h na dobę), a także podczas kąpieli opiekę ratownika wodnego. Posiłki 3 x dziennie + podwieczorek.

Jednocześnie informuję, że na stronie internetowej www.naki.pl, codziennie (w trakcie trwania obozu) znajdą Państwo relacje i zdjęcia z pobytu dzieci na obozie. Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia z ostatniego obozu kliknij tu

Głównym atutem obozów organizowanych przez Szkółkę Piłkarską „NAKI” jest specjalny program rozrywkowo – sportowy:

Ponadto w cenę obozu wchodzą:

 Całkowity koszt wyjazdu wynosi 1450zł, warunkiem przyjęcia rezerwacji miejsca jest wpłata kwoty 250zł, pozostałe 1200 zł Należy wpłacić do dnia 1.06.2016r.Wpłatę można dokonać w Olsztynie u trenerów prowadzących zajęcia lub na konto Fundacji „NAKI – Spełniamy Piłkarskie Marzenia” , nr rachunku:  95 1020 3541 0000 5902 0238 3842

Informuję również, że niektóre zakłady pracy całkowicie lub częściowo pokrywają koszty wyjazdu dziecka na zorganizowany letni wypoczynek. W związku z tym, będą mogli Państwo otrzymać specjalne pismo skierowane do zakładu pracy z prośbą o dofinansowanie wyjazdu Państwa syna/córki na kolonie.

 

Zainteresowani rodzice mogą kontaktować się o z trenerem Andrzejem Nakielskim

Trener Piłki Nożnej
mgr Andrzej Nakielski
menedżer sportu

Informacje: trener Andrzej Nakielski
tel. kom.  0604 532 547 ( w dniach 10-16.03.2016r może być nieczynny ,  [email protected]