ZEBRANIE OBOZOWE JANTAR – 16 sierpień (czwartek) 2012r Olsztyńska Szkoła Wyższa ul. Bydgoska (Zatorze) aula 100 E godz.19.00 – podczas zebrania przekażemy wiele bardzo ważnych spraw dotyczących wyjazdu, będzie można również spokojnie porozmawiać z opiekunem/trenerem, oraz przekazać pieniądze kieszonkowe ( tylko banktoty 10 zł w niezaklejonej kopercie)  OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!

 


Zbiórka na wyjazd na obóz w Jantarze  odbędzie się w dniu 20 sierpnia 2012r. (poniedziałek) o godzinie 9.00 rano przy hali „Urania” ul. Piłsudskiego w Olsztynie.. Powrót nastąpi 30.08.2012r  ok. godz.12.00 w tym samym miejscu

               

                Chłopcy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

–          książkę do czytania (obowiązkowo)

–          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion)

–          Strój treningowy na zmianę

–          Buty piłkarskie i trampki (obowiązkowo buty z płaską podeszwą !  buty z korkami można zabrać ale nie obowiązkowo)

–          Piłkę !!!

–          Czapkę z daszkiem

–          Kąpielówki

–          Klapki pod prysznic

–          Kurtkę przeciwdeszczową

–          krem z filtrem uv

–          Legitymację szkolną

 

Nie zabieramy gier psp i innych tego typu urzadzeń

 

Bez oddania prawidłowo wypełnionej karty wyjazd na obóz jest nie możliwy !!! Karty prosimy przesyłać listem zwykłym na adres klubu (naki.pl zakładka kontakt)

Do dnia 25 lipca można przesyłać sms-em lub mailem życzenia odnośnie bycia chłopców razem w jednej grupie, pokoju.

 

Wartościowe rzeczy, pieniądze na czas trwania kolonii można przekazać wychowawcom podczas zebrania przed obozowego (16 sierpień godz.19.00 OSW  aula 100E ul. Bydgoska) . Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione telefony komórkowe, gry psp i nie oddane w depozyt trenerom pieniędze. W bardzo pilnych sprawach, podczas trwania kolonii, kontakt z trenerem Andrzejem Nakielskim można uzyskać pod numerem telefonu 0604532547.

 

Uwaga ! Chłopcy, którzy mimo wszystko wezmą telefony będą mogli rozmawiać wyłącznie w wyznaczonych porach:

 

20 siepień po przyjeździe na miejsce obozu

23 sierpień        godz.     9.00 – 9.30

26 sierpień       godz.     9.00 – 9.30

30 sierpień      cały dzień

 

W razie ważnej potrzeby/sytuacji  trenerzy będą kontaktować się z rodzicami. Do ważnych sytuacji/potrzeb nie zaliczamy tęsknoty i popłakiwania (: