Turniej na obiekcie Gedanii Gdańsk charakteryzuje się sztuczną trawą pod dachem, co zimą jest to bardzo atrakcyjne. Niewielkie boiska zmuszają do bardzo szybkiej i agresywnej gry, takie zawody mogą być bardzo interesujące. I tak było tym razem, szczególnie w naszym wykonaniu.

Wystawiliśmy tym razem 2 zespoły. Naki II zajęło ostatecznie 11 miejsce,  wynik z pewnością nie oddaje tego co zespół pokazał w kilku naprawdę dobrych meczach (m.in. wygrana z Bałtykiem Gdynia i remis z Gedanią I) . Choć z pewnością kilka spotkań wypadło poniżej oczekiwań, należy szybko wyciągnąć wnioski i odrobić lekcje.

Natomiast zespół Naki I zagrał bardzo solidne zawody, mimo że nie wszyscy tego dnia mogli uczestniczyć w tych rozgrywkach. W większości meczy nie mieliśmy równych sobie, aż do finału. Tym razem to zespół Naki był lepszy z przebiegu gry z Arką Gdynia, lecz w piłce nożnej liczą się strzelone bramki, nasza skuteczność zawiodła w końcówce spotkania i minimalna porażka 1:2. Ale to był mecz… od stanu 0:2 powinniśmy wyrównać, a następnie wygrać, tym razem się nie udało.. Gratulacjie dla zespołu Naki, gratulacje dla Arki.

Udany debiut zaliczył Dawid Chmurzyński z Morąga, bardzo pewny punkt drużyny. Został wybrany przez trenerów najlepszym zawodnikiem zespołu i otrzymał w nagrodę puchar za II mijesce na własność. Liczymy, że na stałe Dawid zagości w zespole.

GALERIA – KLIKNIJ TUTAJ!!

Wyniki Naki I:
Naki – Santos Gdańsk 1:0
Naki – AS Pomorze 0:0
Naki – Rozstaje Gdańsk 5:0
Naki – Sokól Ostróda 5:1
Naki – Sztorm Mosty 1:1
Naki – Gedania II 9:0

1/4 Naki – Bałtyk Gdynia 4:0
1/2 Naki – Don Bosco Ostróda 4:1
Finał Naki – Arka Gdynia 1:2

Kadra Naki I:
Chmurzyński – Dymerski(3 gole), Chojnowski(6 goli), Rytelewski(6 goli), Chylak(3 gole), Sowul(2 gole), Zdrada(8 goli), Wojciechowski(2 gole).

Kadra Naki II:
Olszewski B. – Tomalik, Olszewski K., Supranowicz, Korostyński, Kozacki, Stanczewski, Mazurek.

1. Arka Gdynia
2. Naki I Olsztyn
3. Don Bosco Ostróda
4. Sztorm Mosty