Wyjazd na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Fair Paly – Cup 2015, który odbył się w niemieckiej Lubece zakończył się triumfem naszych piłkarzy Naki rocznik 2000. W imprezie w sześciu kategoriach wiekowych począwszy od 7 latków do 19 latków  wzięło udział 185 ekip. Nasz zespół występował w kategorii wiekowej U-15 (zawodnicy urodzeni w roku 2000) w której zagrało 20 zespołów. Impreza miała charakter głównie regionalny, a status międzynarodowego turnieju nadał nasz team. Drużyny na rozgrywki przyjechały głównie z Hamburga, Bremen, Rostoku i  Osnabriku oraz  okolic.  Drużyny podzielone zostały na cztery 5 zespołowe grupy. W meczach grupowych Naki odniosło cztery zwycięstwa. W  ¼ finału ponownie nasza ekipa okazała się lepsza od rywala wygrywając 2-0 z SG Alsteral.  W ½ finału rozegraliśmy najtrudniejsze spotkanie z SpVg Eidertal Molfsee, który w ubiegłym sezonie uczestniczył w rozgrywkach  niemieckiej ligi centralnej U-15. Po zaciętym boju  wygraliśmy 2-1. Z tą sama drużyną rozegraliśmy również emocjonujące spotkanie w fazie grupwej. W finale zmierzyliśmy się z drużyną z Hamburga S.C. Condor Hamburg. Przeciwnicy po strzale z rzutu wolnego objęli prowadzenie ale niezawodny w tym dniu napastnik  Naki Maciej Brygoła jak się później okazało najlepszy zawodnik turnieju dwa razy trafił do siatki drużyny przeciwnej zapewniając NAKI cenne zwycięstwo w Fair Play – Cup 2015.

    Oprócz udziału w turnieju zawodnicy tradycyjnie na tego imprezach mieli zapewnione innego rodzaju atrakcje i rozrywki. Zwiedzili piękną Lubecę wpisaną na listę zabytków UNESCO, a także cały dzień zabawiali się z dużą dawką adrenaliny w Parku Rozrywki „HANSA PARK” gdzie kształtowali swoją odwagę w zjazdach przeróżnymi  roll costerami, tajfunami itp.

 Wielkie podziękowania w imieniu trenerów i zawodników składamy Zbyszkowi, Dorocie i Nickowi za organizację naszego przyjazdu – przyjęliście nas wspaniale  !!! Zawodnikami podczas wyjazdu opiekowali sie trener czarek Biskupiak i Andrzej Nakielski. Zobacz zdjęcia z wyjazdu kliknij tu

 

Wyniki

Mecze grupowe:

Naki – WTSV Concordia Hamburg      1-0   (Brygoła)

Naki – VFL Lubecka                                1-0 (Dębowski)

Naki – SpVg Eidrtal                                 2-0 (Brygoła 2)

Naki – VFL Tremsbuttel                        1-0 (Brygoła, Dębowski 6 min – czerwona kartka)

 

¼ finału

Naki – SG Alsteral                                 2-0 (Brygoła, Brych)

 

½ finału

Naki – SpVg Eidrtal                                 2-1 (Brygoła, Świtaj)

 

Finał

Naki – S.C. Condor Hamburg     2-1 ( Brygołą, Rutka)