18.06.2016, to data ostatniej kolejki. Mecz na wyjeździe z Polonią Lidzbark Warmiński. Spotkanie pod pełną kontrolą zespołu Naki, kilka zmian w składzie i na pozycjach. 80% czasu gry to posiadanie piłki zespołu z Olsztyna, jedynie brak skuteczności uchronił gospodarzy przed wysoką porażką.

Polonia Lidzbark Warmiński – Naki Olsztyn 1:2 (0:2)
Bramki: Dymerski, Chojnowski.

Zawodnik meczu: Kacper Zielski


To był pełen sukcesów sezon, a największym sukcesem to jest to właśnie mistrzostwo, na które trzeba było pracować cały sezon. To pierwszy tytuł mistrzowski tego zespołu w roczniku 2001! Rywalizacja z Roną Ełk trwała do samego końca, te dwie drużyny zaprezentowały najwyższy i równy poziom sportowy. W tym sezonie wygraliśmy także kwalifikacje do Nike Cup U-14 (Trampkarz Młodszy) i jedziemy na finały do Łodzi. Wygrana także w prestiżowym turnieju Ursynów Cup w Warszawie w listopadzie 2015. A także m.in. sukcesy w Offenburgu (Niemcy), Ergo Arena, Stomil Cup i Naki Cup. Powołania do kadry województwa i kadry Polski.

Tabela – kliknij tutaj

Czas na zasłużony odpoczynek, wrcamy do treningów od 25 lipca. Ten czas wykorzystać na czynny wypoczynek (rower, pływanie, biegi).

STRZELCY BRAMEK W SEZONIE 2015/2016:
Wiśniewski – 19, Zielski – 14, Nowicki – 13, Chojnowski – 13, Mysiorski – 10, Rytelewski – 10, Nakielski – 8, Zdrada – 8, Kapuściński – 4, Stanczewski – 3, Dymerski – 2, Chylak – 2, Dąbrrowski – 1.