Trener – nauczyciel Marcin Zmiarowski wielokrotnie wyjeżdżał z piłkarzami NAKI na obozy piłkarskie w charakterze opiekuna. Jest przyjacielem NAKI.  Aktualnie prowadzi Klub Unihokeja w Żabim Rogu. Jego podopieczni zgłosili go do Ogólnopolskiego Konkursu Telewizyjnego w TVN „Zwykły Bohater”. Nieoczekiwanie doszedł do finałowej trójki. Finał nastąpi 2 grudnia jeśli wygra, to jego podopieczni otrzymają wysoką nagrodę finansową, którą będą mogli spożytkować na sprzęt i swoją działalność. Konkurs polega na oddawaniu głosów mailowo lub sms-owo.

 

 

Rozmowa z trenerem Marcinem Zmiarowskim

Jak to się stało, że nauczyciel z Żabiego Rogu trafił wprost do TVN-u?

 

1.Wszystko zaczęło się od wygrania Szkolnych Mistrzostw Świata w Czechach ubiegłego roku. Od tamtej pory o naszej drużynie zaczęło robić się głośno. Do Zwykłego Bohatera  zgłosili mnie moi podopieczni, nie spodziewałem się że znajdę się w finałowej trójce.

 

Co daje Panu udział w akcji?

2. Ogromna satysfakcję. Fajnie uczucie kiedy ktoś docenia to co robisz. Udział w programie daje mi możliwość promowania tego sportu na szerszą skalę. Jest to sport dynamiczny, bardzo szybki, można go porównać do życia codziennego.

 

Czego spodziewa się Pan po konkursie?

3. Po udziale w konkursie chciałbym aby ludzie uwierzyli że marzenia się spełniają. Moje się spełniło. Pokazaliśmy że pochodzą z małych miejscowości również można odnosić wielkie sukcesy.

 

 

Link do programu na którym można zagłosować i zapoznać z regulaminem programu organizowanego przez Telewizję TVN, Bank BPH oraz Onet. Głosować można za pomocą wysyłania sms pod numer 7122 o treści 2 (koszt smsa 1,23 brutto) lub nieodpłatnie przez Internet ze swojej poczty. ( można głosować codziennie oddając jeden głos z własnej poczty)

JEŚLI CHCESZ ZAGŁOSOWAĆ NA MARCINA kliknij tu