Według opinii większości trenerów Naki było najleszą drużyną na turnieju. Turniej był bardzo trudny. W dwa dni chłopcy zagrali trzynaście meczy z bardzo dobrymi drużynami. Turniej zakończyliśmy na rewelacyjnym piątym miejscu. Takie drużyny jak Legia Warszawa, Wisła Kraków, Jagielonia Białystok, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, ŁKS Łódź, Zawisza Bydgoszcz były za nami !!!! W pierwszym dniu wygraliśmy z Pogonią Szczecin 1-0, Baltica Kaliningrad 3-1, Volna Polesk 4-1 i Jagielonią Białystok 3-0. Zremisowaliśmy z Koroną Kielce 0-0, Zawiszą Bydgoszcz 2-2, Beniaminkiem 03 1-1. Przegraliśmy z Śląsk Wrocław 2-1 i Arką Gdynia 2-0.

Do grupy mistrzowskiej awansowaliśmy z czwartego miejsca. Drugiego dnia zagraliśmy cztery mecze w grupie mistrzowskiej. Wygraliśmy z Lechem Poznań 2-1 ( drużyna z Poznania w całym turnieju przegrała tylko z Naki), oraz z Orzeł Walcz 2-0. Przegraliśmy z Lechią Gdański 3-1, Junost Kaliningrad 2-1. Najlepsi zawodnicy w tym turnieju to : Maciej Samoraj, Kacper Chojnowski, Kacper Okoniewski i Konrad Gawryś.

Zagraliśmy w Skłądzie: Kuba Pokorski – Adrian Morawski, Kuba Fronczak, Bartek Kacprzyk, Jasiu Iwanowski, Maciek Samoraj, Kacper Chojnowski, Kacper Okoniewski, Konrad Gawryś.