Już za kilkanaście dni 12 czerwca drużyna NAKI rocznik 2001 wylatuje na 5 dniowy Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „DE Guerledan 2014” w którym uwaga weźmie udział 108 drużyn z całego świata !!! W imprezie wezmą  udział ekipy z całego świata: Brazylii, Wenezuelii, Algieri, USA, Hiszpanii,Ukrainy i Polski oraz oczywiście z Francji. Nasz zespół wylatuje na rozgrywki w 11 osobowym składzie. Pierwszeństwo w wyjeździe mieli zawodnicy,którzy przyjeli francuskich piłkarzy w swoich domach w czasie NAKI CUP 2014.  Nasi chłopcy zamieszkają w domach rodzinnych  francuskich zawodników, których gościli miesiąc temu w czasie NAKI CUP 2014. O wynik sportowy będzie bardzo trudno ale wrażeń i wielu emocji z pewnością nie zabraknie. Poznaliśmy już naszych grupowych rywali z którymi zagramy w grupie E ( Girondins De Bordeaux, Racing Club De France, FC Franconville, Loudeac OSC I, FC ST Malo Laurent, AS Berven, AS Treve oraz NAKI). Zobacz stronę turniejową kliknij tu.

Informacje organizacyjne:

1/ W dniu 10.05.2014 minął termin wpłaty II raty 200zł (I rata 250 zł- całość 450 zł). prosimy o uregulowanie brakujących rat najpóźniej do 3.06.2014r na wtorkowym treningu.

1/ wyjazd na lotnisko Warszawa Okęcie 12 czerwiec godz. 1.10 (musimy być o godz.4.10 na lotnisku Warszawa Chopin) w nocy CPN „ORLEN” przy ul. Warszawskiej – wyjazd na Warszawę

Powrót: 16 czerwiec godz. 13.30 lotnisko Warszawa Modlin

 UWAGA ! W ramach obliczonych kosztów wliczony był transport na lotnisko samochodami osobowymi rodziców, także potrzebujemy po trzy samochody na 12 oraz 16 czerwca. W przypadku braku chętnych będziemy zmuszeni pojechać busem co spowoduje podwyższenie kosztów o 100 zł na osobę oraz wcześniejszą godzinę wyjazdu. Chętni rodzice zgłaszają się telefonicznie  do dnia 4 czerwca do trenera Andrzeja.

2/ zawodnicy zabierają tzw. bagaż podręczny o wymiarach 55 x 40 x 20 cm  o wadze nie przekraczającej 10 kg. W bagażu nie wolno przewozić napojów (cieczy,żelu). Można w bagażu przewozić kanapki, które należy zabrać , gdyż będziemy prawdopodobnie na miejscu dopiero na obiado – kolację. Oczywiście będzie możliwość zakupienia prowiantu na lotnisku ale przypominamy, ze nie jest on tani. Proponujemy do bagażu zabrać małe (mini) mydło i pastę do zębów. W przypadku przekroczenia podanych limitów należy dopłacić 60 euro do bagażu bezpośrednio przed wylotem.

3/ każdy rodzic musi pobrać i wydrukować oświadczenie o zgodzie na wyjazd dziecka do Francji (wymagane na lotnisku w Paryżu)

4/ Każdy zawodnik przekazuje trenerowi Andrzejowi po treningu w dniu 10 czerwca:

– paszport lub dowód osobisty (UWAGA !  BARDZO WAŻNE ! Należy przekazać ten dokument, który podawany był do rezerwacji kupna biletów lotniczych)

– wyrobioną w NFZ (ul. Żołnierska – budynek Sanepidu) – formalności załtwia się w 15 min, należy posiadać tylko dowód ubezpieczenia zdrowotnego z zakładu pracy jednego z rodziców.

– podpisane oświadczenie pobierz kliknij tu

– odliczona kwota 30 euro ( fundusz zabezpieczający na ewentualne nie przewidywane wydatki podczas podróży szczególnie z lotniska z Paryża do Mur De Bretagne i z powrotem – w przypadku nie poniesienia takich kosztów w/w kwota zostanie zwrócona jeszcze w drodze powrotnej)

– pieniędzy kieszonkowych nie przekazujemy trenerowi