Już w najbliższy czwartek tj. 25.10.2019r reprezentacja NAKI  rocznik 2006 wylatuje do Niemiec  na interesujący turniej piłki nożnej.  Obsada jest doborowa w rozgrywkach wezmą udział między innymi tak znane ekipy jak: Schalke 04 czy VFB Bochum.

  Zawodnicy zamieszkają w domach niemieckich piłkarzy. Oprócz uczestnictwa w turnieju zaplanowane jest również zwiedzanie miasta Gelsenkirchen wraz ze stadionem Schalke 04.

Informacje dla rodziców:

   Szczegółowy opis podróży: Olsztyn – W-wa Modlin autobus Radex, lot samolotem Warszawa Modlin – Kolonia, Kolonia – Gelsenkirchen bus. Powrót analogicznie.

Informacje organizacyjne dla wyjeżdżających:

1/ wyjazd na lotnisko Warszawa Modlin (lot Ryanair) 25.10.2018r (czwartek) godz. 13.40 – Dworzec Główny PKS stanowisko 8 – autobus Radex , Powrót zamówionym busem w dniu 29.10.2018r ok. godz. 23.50 CPN ORLEN ul.Warszawska (wylot na Warszawę)

2/ Korzystamy z usług linii lotniczych Ryanair. Zawodnicy zabierają tzw. bagaż podręczny o wymiarach 55 x 40 x 20 cm  o wadze nie przekraczającej 10 kg oraz oraz 1 małą lekką torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm. Korzystaliśmy  zlinii lotniczych już wiele razy i chłopcy zawsze bez problemów mieszczą swoje rzeczy w bagażu o w/w gabarytach.  W bagażu nie wolno przewozić napojów (cieczy, żelu). Przybory do mycia: mydło, pasta do zębów powinny być w butelkach nie przekraczających pojemność 50ml i umieszczone powinny być w zamkniętym przeźroczystym worku foliowym ( z „suwakiem”) . Można w bagażu przewozić kanapki, które należy zabrać , gdyż będziemy prawdopodobnie na miejscu dopiero na późną kolację. Oczywiście będzie możliwość zakupienia prowiantu na lotnisku ale przypominamy, ze nie jest on tani. . W przypadku przekroczenia podanych limitów należy dopłacić ok. 60 euro do bagażu bezpośrednio przed wylotem (każdy we własnym zakresie). Nie bierzemy ręczników, chyba , że będzie wolne miejsce w bagażu. Proponujemy przed wyjściem z domu zważyć walizkę, żeby uniknąć niepotrzebnych sytuacji przy odprawie na lotnisku.

3/ Obowiązkowo zabieramy ze sobą: Zawodnicy na podróż ubierają się w dresy NAKI (żółta bluza) oraz żółtą jaskrawą koszulkę naki i czarne  treningowe dresy NAKI 

 Zabieramy również dwa komplety meczowe NAKI: jaskrawo żołta koszulka, czarna koszulka, czarne spodenki i jaskrawożółte i białe getry, buty piłkarskie z korkami lub turfy!!!, ochraniacze piłkarskie !!! paszport lub dowód osobisty (ten sam dokument, który podawany był trenerowi Darkowi przy kupnie biletów lotniczych) i kartę NFZ (patrz pkt 5) !!!

4/ Symboliczny upominek dla rodziny francuskiej wg własnego uznania, jednak ustalamy, że bedzie to drobna rzecz  ( coś drobnego niedrogiego, proponujemy np. ptasie mleczko, śliwka  w czekoladzie lub inny charakterystyczny polski smakołyk lub  kubek reprezentacji Polski – można kupić na poczcie polskiej lub cos w tym stylu…)

5/ Każdy zawodnik przekazuje trenerowi Darkowi na zbiórce  w dniu wyjazdu:

– paszport lub dowód osobisty (UWAGA !  BARDZO WAŻNE ! Należy przekazać ten dokument, który podawany był trenerowi Darkowi do rezerwacji kupna biletów lotniczych w innym przypadku bilet nie będzie ważny i zawodnik nie wyleci na turniej)

– kartę  NFZ (wyrabia się bezpłatnie w siedzibie NFZ przy ul. Żołnierska – budynek Sanepidu) – formalności załatwia się w 15 min, należy posiadać tylko dowód ubezpieczenia zdrowotnego z zakładu pracy jednego z rodziców. Zawodnicy będą dodatkowo ubezpieczeni jednak karta NFZ jest najlepszym ubezpieczeniem w czasie wyjazdu zagranicznego.

– podpisane oświadczenie – zgoda rodziców na wyjazd dziecka do Gelsenkirchen, może być wymagana na lotnisku wraz ze zgodą na ewentualne leczenie Pobierz kliknij tu    

Zapraszam do zapoznania się z programem pobytu w Gelsenkirchen 25 – 29.10.18

 

25.10.18, CZWARTEK

22.00   przylot do Köln

23.15   przyjazd do Gelsenkirchen, zakwaterowanie u rodzin

 

26.10.18, PIĄTEK

10.00   wizyta w ZOO z rodzinami goszczącymi

14.30   obiad w Mc Donald`s

16.00   trening sparing Gelsenkirchen – Naki

            Wieczór u rodzin goszczących

 

27.10.18, SOBOTA

09.00   zbiórka na boisku sportowym SC Hassel

10.00   U13 turniej

16.30   koniec turnieju

            Wieczór u rodzin goszczących

 

28.10.18, NIEDZIELA

10.00   Trampolino z rodzinami goszczącymi

13.00   Zwiedzanie dawnego legendarnego boiska piłkarskiego Schalke 04 „Die Glückauf-Kampfbahn”

14.00   obiad i Leipzig-Schalke w knajpce Wellhausen

19.00   wspólny grill

 

29.10.18, PONIEDZIAŁEK

08.00   spotkanie na parkingu

09.00   zwiedzanie Areny Schalke 04

14.00   wyjazd na lotnisko

 

UWAGA ! Zawodnikom został dodatkowo wykupiony pakiet ubezpieczeniowy zwrotu kosztów poniesionych za zakup biletu lotniczego. W/w ubezpieczenie honorowane bedzie tylko i wyłącznie na podstawie okazania zwolnienia lekarskiego w przypadku zachorowania naczas wyjazdu. Mamy nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby i wylecimy w pełnym składzie.