Przypominamy, już za kilka dni wybieramy się na bardzo dobry i mocny turniej Bundesligi w Offenburgu!

2 noclegi zawodnicy będą ulokowani u rodzin niemieckich – warto mieć symboliczny upominek. I kolejne 2 noclegi w specjalnej sali – cała grupa.

 

Informacje organizacyjne dla wyjeżdżających:

1/ wyjazd na lotnisko w Gdańsku (lot Wizzair) 26 sierpień (środa) godz. 01.30! –  Stacja Paliw „SHELL” przy ul. SIELSKIEJ – wyjazd na Ostródę. Na wyjazd ubrani są w biały strój meczowy oraz dresy.

Pojazdy na wyjazd na lotnisko: Trener Kuba, Andrzej Zdrada, Pan Olszewski, Pan Rytelewski, Pan Wojciechowski.

Powrót: 30 sierpień ok. godz. 13.00 (przylatujemy na lotnisko w Gdańsku – lot Wizzair)

Pojazdy na powrót z lotniska: Trener Kuba, Andrzej Zdrada, Pan Tomalik, Pan Chylak?, Trener Darek (lub inna osoba).

2/ Korzystamy z usług linii lotniczych Wizzair. Zawodnicy zabierają tzw. bagaż podręczny o wymiarach  56 x 45 x 25 cm  o wadze nie przekraczającej 10 kg. W bagażu nie wolno przewozić napojów (cieczy, żelu) powyżej 100ml w torebce foliowej. Można w bagażu przewozić kanapki, które należy zabrać , gdyż będziemy prawdopodobnie na miejscu dopiero na obiad. Oczywiście będzie możliwość zakupienia prowiantu na lotnisku ale przypominamy, ze nie jest on tani. Proponujemy do bagażu zabrać małe (mini) mydło i pastę do zębów. W przypadku przekroczenia podanych limitów należy dopłacić 60 euro do bagażu bezpośrednio przed wylotem (każdy we własnym zakresie).

3/ Obowiązkowo zabieramy ze sobą:

– żółty  (żółta koszulka, niebieskie spodenki, żółte getry z logo NAKI) i biały komplet meczowy (biała koszulka, czarne spodenki, białe getry z logo NAKI), dresy naki firmy nike, buty piłkarskie z korkami i turfy, ochraniacze piłkarskie, kąpielówki oraz oczywiście paszport lub dowód osobisty i kartę NFZ (patrz pkt 4)

4/ Każdy zawodnik przekazuje trenerowi Kubie i Darkowi w dniu wyjazdu:

– paszport lub dowód osobisty (UWAGA !  BARDZO WAŻNE ! Należy przekazać ten dokument, który podawany był do rezerwacji kupna biletów lotniczych)

– wyrobioną w NFZ (ul. Żołnierska – budynek Sanepidu) – formalności załtwia się w 15 min, należy posiadać tylko dowód ubezpieczenia zdrowotnego z zakładu pracy jednego z rodziców.

– pieniędzy kieszonkowych nie przekazujemy trenerowi. Warto zabrać ok. 40-50 euro (m.in. drobne posiłki na lotniskach, całodzienny pobyt w Europa Park – wyżywienie).

Szczegółowy opis podróży: lot samolotem Gdańsk – Frankfurt Hahm, lotnisko – Offenburg (bus). Przyjazd na miejsce ok. godz. 14.00. Powrót analogicznie.