Na wstępie zaznaczamy, że Ministerstwo Zdrowia udzeiliło rekomendacji na organizację wakacyjnych obozów dla dzieci i młodzieży. Nasze obozy będą spełniać wszystkie wymogi bezpieczeńśtwa sanitarno – higienicznego. Informujemy, że w przypadku ewentualnych różnego rodzaju  sanitarnych obostrzeń uniemożliwiających tego typu wyjazdy, nasz obóz zostanie ODWOŁANY, a wszystkie wniesione przez Państwa opłaty zostaną ZWRÓCONE W PEŁNEJ WYSOKOŚCI ! W przypadku zachorowania zawodnika bezpośrednio przezd obozem, również gwarantujemy pełen zwrot poniesionych wcześniej kosztów. 

   Klub Piłkarski „NAKI” przez ostatnie 30 lat zorganizował ponad 70 obozów w których udział wzięło ok 5 000 chłopców  w wieku 6 – 18 lat. Na obozy Naki przyjeżdżają  chłopcy z całej Polski oraz spoza granicy kraju (Niemcy, Kanada, USA). W obozach biorą udział chłopcy, którzy na co dzień grają w piłkę w różnych klubach, a także Ci  co nie są zrzeszeni w klubach , ale za to bardzo lubią w nią grać.

 Nasze obozy nie mają charakteru komercyjnego, nie jesteśmy firmą turystyczną, a młodzieżowym klubem piłkarskim z bogatymi tradycjami, wyjątkowymi sukcesami, a przede wszystkim z wielką futbolową pasją. W naszym klubie jest stała kadra trenerska. Wszyscy trenerzy maja odpowiednie kwalifikacje trenerskie i doświadczenie. Nasz klub wychował wielu zawodników, którzy grali w I reprezentacji Polski, w reprezentacjach młodzieżowych Polski, w Lidze Mistzrów, w ekstraklasie i w ligach zachodnich.

Do uczestnictwa w obozach piłkarskich NAKI zapraszamy ptrzede wszystkim naszych piłkarzy oraz zawodników z innych klubów z całej Polski. Tym razem proponujemy  wyjazd na  dwa obozy:

2-11.08.2021r I turnus – obóz piłkarski przeznaczony dla zawodników w wieku 8 – 17 lat zaawansowanych trenujących i rozgrywających mecze ligowe. Obóz będzie miał charakter zgrupowania przygotowawczego do rundy jesiennej. Grupy treningowe podzielone zostana wg wieku i umiejętności. 

23-27.08.2021r II turnus – obóz piłkarski rekreacyjny dla zawodników w wieku 6-13 lat dedykowany dla młodych piłkarzy, którzy zaczynają lub chcą rozpocząć przygodę w piłką nożną. Grupy obozowe również zostaną podzielne wg wieku i umiejętności. Polecamy ten wyjazd rónież dla chłopców, którzy  pierwszy raz samodzielnie wyjeżdżają na obóz.Niedaleka odległość wyjazdu oraz w miarę krótki czas trwania oraz nasze doświadczenie w organizacji wyjazdów dla najmłodszych sportowców, a także znajomość kadry i kolegów z jednego klubu zdecydowanie spowodują, że ich pierwszy samodzielny wyjazd będzie z pewnością udany. 

 Obozy odbędą się  Rynie (woj. Warmińsko – mazurskie k/Giżycka) w ośrodku  położonym bezpośrednio nad jeziorem Ryńskim. Chłopcy zamieszkają w 3-5 osobowych pokojach z łazienkami. Uczestnicy wyjazdu będą mieli konfortowe warunki treningowe ustuowane w jednym miejscu. Do dyspozycji uczestników obozu będzie pełnowymiarowe trawiaste boisko z naturalną trawą do gry w piłkę nożną, boisko orlik ze sztuczną trawą oraz bosiko do siatkówki i koszykówki. Ośrodek w którym zamieszkają spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i sanitarne i położony w bezpośrednio przy obiektach sportowych. Chłopcy będą mieli zapewnioną opiekę wychowawczą,  trenrską, medyczną, a także podczas kąpieli w jeziorze opiekę ratownika wodnego. Posiłki 3x dziennie + podwieczorek. Zobacz zdjęcia z ośrodka kliknij tu.

     Dużym atutem tego obozu jest specjalny program sportowo – rekreacyjny. Chłopcy, którzy jadą pierwszy raz na obóz z pewnością nie będą mieli czasu na tęsknotę i nudzenie się. Natomiast Ci starsi pochłonięci będą specjalnie przygotowanymi na czas obozu wymagającymi indywidualnymi treningami. 

 

Pobierz kartę obozową  wypełniona kartę przez rodziców (nie potrzeba wpisu nauczyciela i lekarza), oddajemy trenerowi lub przesyłamy pocztą listem zwykłym do 30.06.2021r – [email protected], UKS NAKI ul. Towarnickiego 14, Olsztyn 10-771

                Jednocześnie  informuję, że  na stronie   internetowej    www.naki.pl, codziennie ( w trakcie trwania obozu ) znajdą Państwo relacje i zdjęcia z pobytu dzieci na obozie.   Uczestnicy obozu będą korzystać pod opieką wychowawcy z kajaków, łódki i rowerów wodnych

           Ponad to w  cenę obozu już wchodzą

 

Całkowity koszt wyjazdu wynosi 790 zł Turnus II (23-27.08.2021r) i 1490zł Turnus I (2-11.08.2021r) warunkiem przyjęcia rezerwacji miejsca jest wpłata 290zł do dnia 27.04.2021r. Liczba miejsc w tym roku mocno ograniczona.  Drugą ratę należy wpłacić do dnia 20.06.2021r (możliwe indywidualne ustalenie terminu wpłaty). Rezerwację przyjmujemy do wyczerpania wolnych miejsc. Wpłatę można dokonać w Olsztynie u trenerów prowadzących zajęcia  lub   na konto Fundacji „Spełniamy Piłkarskie Marzenia”, nr rachunku: 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842  z dopiskiem RYN 2021 Turnus I lub II

Informuję również, że niektóre zakłady pracy całkowicie lub częściowo pokrywają koszty wyjazdu dziecka na zorganizowany wypoczynek letni .W związku  z  taką  możliwością  będą  mogli  Państwo otrzymać   specjalne   pismo   skierowane  do   zakładu pracy z prośbą o dofinansowanie wyjazdu Państwa syna na kolonie. Wystawiamy faktury.

Pliki do pobrania:

Karta obozowa

Wniosek do zakładu pracy o dofinansowanie

Oświadczenie statutowe

Informacja obozowa do pobrania

 

Zainteresowani Rodzice mogą  się kontaktować  z trenerem Andrzejem Nakielskim

Informacje: tel.   604 532 547 [email protected]

 

         Trener

     Piłki Nożnej

menedżer sportu

Andrzej Nakielski