Klub Piłkarski „NAKI” przez ostatnie 30 lat zorganizował ponad 80 obozów w których udział wzięło ok.   6 000 chłopców  w wieku 6 – 18 lat.  Wszyscy  wracali cali i zdrowi, mamy duże doświadczenie i wiemy co robić , żeby uczestnicy byli zadowoleni. Głównym organizatorem obozów z ramienia klubu  jest trener Andrzej Nakielski.

 Nasze obozy nie mają charakteru komercyjnego, nie jesteśmy firmą turystyczną, jesteśmy młodzieżowym klubem piłkarskim z bogatymi tradycjami, wyjątkowymi sukcesami sportowymi i wychowawczymi, a przede wszystkim z wielką futbolową pasją. W naszym klubie jest stała kadra trenerska. Wszyscy trenerzy mają odpowiednie kwalifikacje trenerskie i doświadczenie. Nasz klub wychował wielu zawodników, którzy grali w I reprezentacji Polski, w reprezentacjach młodzieżowych Polski, w Lidze Mistrzów, w ekstraklasie i w ligach zachodnich. Potrafimy się również zająć młodymi piłkarzami, którzy dopiero rozpoczynją swoją przygodę z futbolem i pierwszy raz w życiu jadą samodzielnie na obóz sportowy. Bardzo mocno zwracamy uwagę na sprawy wychowawcze to nasz priorytet.

Do uczestnictwa w obozach piłkarskich NAKI zapraszamy przede wszystkim naszych piłkarzy ale również zawodników z innych klubów z całej Polski oraz amatorów, czyli chłopcówi i dziewczynki, którzy nie trenują na co dzien w klubach. Uczestnicy zawsze sa pogrupowani wg wieku i umiejętnosci piłkarskich. Tym razem proponujemy  wyjazd na  dwa obozy:

1-9.08.2023r I turnus – SZCZECINEK (woj. zachodniopomorskie) ośrodek położony jest nad samym jeziorem Trzesiecko w bezposrednim sąsiedztwie boisk sportowych ze sztuczną i naturalną nawierzchnią oraz posiada dużą halę sportową. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji wyremontowane w bardzo dobrym stanie pokoje 4-5 osobowe. W ośrodku organizowaliśmy już swoje obozy kilkakrotnie i zawsze bylismy bardzo zadowoleni z oferowanych warunków bytowo – żywieniowych. Ośrodek jest ogrodzony i spełnia wszystkie wymogi sanitarno – higieniczne i bezpieczeństwa. Szczecinek to popularna baza sportowa dla akademii piłkarskich polskiej ekstraklasy, do sezonu przygotowują się tam drużyny młodzieżowe Pogonii Szczecin, Lechii Gdańsk czy Arki Gdynia i Zawiszy Bydgoszcz. Obóz piłkarski w Szczecinku przeznaczony jest przede wszystkim dla zawodników w wieku 8 – 16 lat zaawansowanych trenujących i rozgrywających mecze ligowe ale również dla chłopców, którzy graja w piłkę bardziej amatorsko. Obóz będzie miał charakter zgrupowania przygotowawczego do rundy jesiennej, treningi odbywać się bedą trzy razy dziennie zobacz zdjęcia treningowe kliknij tu, organizowane będą także mecze sparingowe. Grupy treningowe podzielone zostana wg wieku i umiejętności piłskrakich. Zobacz zdjęcia z obiektów, boisk i wycieczek planowanych na obozie w Szczecinku kliknij tu, zdjęcia z obozu Naki w Szczecinku z lat poprzednich foto narty wodne i kajaki kliknij tu, wycieczka do Kołobrzegu kliknij tu . W Szczecinku odbędą się również inne dodatkowe atrakcje, które są już wliczone w cenę:                    

 Kołobrzeg                     –  wycieczka do kurortu nad Morzem Bałtyckim ( 1 dniowa). 

 Borne Sulimowo            – wycieczka do historycznego miasta rosyjskiego położonego na terytorium –                                              lekcja historii Polski

 wycieczka kajakowa     – wycieczka kajakowa po jeziorze Trzesiecko 

 wycieczka rowerowa     – wycieczka rowerowa na „Mysią Wyspę”

    oraz 

21-25.08.2022r (od poniedziałku do piątku) II turnus – KĘTRZYN to również nasza stała baza wypadowa na obozy sportowe, posiadająca pełną gamę obiektów sportowych: boisko piłkaskie, pełnowymiarowa sala gimnastyczna oraz basen i kąpielisko.  Uczestnicy będa mieli do dyspozycji bardzo komfortowe pokoje 4 osobowe. Ośrodek spełnia wszystkie wymogi santarno – higieniczne i bezpieczeństwa. Obóz ten ma charakter  rekreacyjny i przeznaczony jest  dla zawodników w wieku 6-13 lat dedykowany jest przede wszystkim dla młodych piłkarzy, którzy zaczynają lub chcą rozpocząć przygodę w piłką nożną. Grupy obozowe również zostaną podzielne wg wieku i umiejętności. Polecamy ten wyjazd również dla chłopców, którzy  pierwszy raz samodzielnie wyjeżdżają na obóz. Niedaleka odległość wyjazdu oraz w miarę krótki czas trwania oraz nasze doświadczenie w organizacji wyjazdów dla najmłodszych sportowców, a także znajomość kadry i kolegów z jednego klubu zdecydowanie spowodują, że ich pierwszy samodzielny wyjazd będzie z pewnością udany. Dużym atutem tego obozu jest 5 daniowa oferta obiadowa do wyboru co dla najmłodszych niejadków jest bardzo ważne. Największą zaletą tego wyjazdu jest urozmaicony program: zajęcia sportowe zobacz zdjęcia z zajęć sportowych kliknij tu oraz zajęcia kulturalne (zabawy milionerzy, karaoke zobacz zdjęcia karaoke kliknij tu , szansa na sukces, zdobywanie futbolówek, gry terenowe itp). Po tym obozie dziecko będzie chciało już jeździć z nami przez następne lata…(: Zobacz zdjęcia ośrodka kliknij tu

                Jednocześnie  informuję, że  na profilu fb nakiolsztyn, codziennie ( w trakcie trwania obozu ) znajdą Państwo relacje i zdjęcia z pobytu dzieci na obozie.  

           Ponad to w  cenę obydwu obozów  wchodzą

 

Całkowity koszt wyjazdów wynosi:

1790 zł Turnus I  (1-9.08.2023r)

990 zł Turnus II Kętrzyn (21-25.08.2023r) 

 Warunkiem przyjęcia rezerwacji miejsca jest wpłata 390zł do dnia 22.03.2023r lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc w tym roku mocno ograniczona Drugą ratę należy wpłacić do dnia 10.06.2023r (możliwe indywidualne ustalenie terminu wpłaty). Rezerwację przyjmujemy do wyczerpania wolnych miejsc. Wpłatę można dokonać w Olsztynie u trenerów prowadzących zajęcia  lub   na konto Fundacji „Spełniamy Piłkarskie Marzenia”, nr rachunku: 95 1020 3541 0000 5902 0238 3842 jako darowizna lub opłata z dopiskiem: „imie nazwisko dziecka Szczecinek lub Kętrzyn”. Wystawiamy faktury (po wpłacie wysyłamy prośbę z danymi na maila: [email protected] najlepiej po całkowitej wpłacie, faktura zostanie wysłana w ciągu 7 dni roboczych na wskazanego maila lub poczta tradycyjną) i realizujemy dofinansowania z zakładów pracy. Uwaga Ważne- osoby, które potrzebują fakturę muszą dokonać wpłaty jako „opłatę za obóz”, a nie darowizna (wg prawa podatkowego na darowiznę nie wustawia sie faktur)

Pliki do pobrania:

Karta obozowa I Turnus Szczecinek 1-10.08.2023 OBOWIĄZKOWE oddajemy w dniu wyjazdu

Karta obozowa II Turnus Kętrzyn 21-25.08.2023 OBOWIĄZKOWE oddajemy w dniu wyjazdu

Wniosek do zakładu pracy o dofinansowanie Szczecinek

Wniosek do zakładu pracy o dofinansowanie Kętrzyn

Oświadczenie statutowe fundacji dotyczące organizacji obozów

Informacja o obozie w Szczecinku

 

wypełnioną kartę przez rodziców (nie potrzeba wpisu nauczyciela i lekarza) zabieramy na zbiórkę obozową i oddajemy swojemu trenerowi, wyjazd na obóz bez wypełnionej i podpisanej karty jest niemożliwy.

Pozostałę szczegółowe informację dotyczące wyjazdu ukażą się najpóźniej 30 dni przed wyjazdem.

 

Zainteresowani Rodzice mogą  się kontaktować  z trenerem Andrzejem Nakielskim

Informacje: tel.   604 532 547 [email protected]

 

         Trener

     Piłki Nożnej

menedżer sportu

Andrzej Nakielski