24.11.2013. Gospodarzem 2 kolejki Ligi Mistrzów był Zawisza Bydgoszcz. Zawody zostały rozegrane w niskiej, nieprzyjemnej temperaturze, mimo to jak zwykle wszystkie zespoły do końca grały o dobre wyniki.

Pierwszy mecz Naki to spotkanie z gospodarzami. Dobra gra z naszej strony i zasłużona wygrana 2:0. Bramki zdobyli Grzesiek Zdrada i Szymon Nakielski.

Drugim przeciwnikiem tego dnia to Arka Gdynia. Gdynianie zagrali bardzo agresywnie, co spowodowało wiele fauli, głównie na zawodnikach Naki. Mimo to mecz rozegrany w szybkim tempie i kilka dobrych okazji dla nas do zdobycia goli. Niestety, negatywną postacią był sędzia i jego błąd o przyznaniu karnego w końcówce meczu spowodował porażkę Naki. Przegrana 1:2. Bramka Kacper Zielski.

Na zakończenie mecz z faworytem tych rozgrywek Lechią Gdańsk. Nasz zespół odczuł trudy spotkania z Arką i nie zagrał najlepiej, szczególnie w grze obronnej. W tym meczu tym razem dominował zespół z Gdańska i zasłużona wygrana. Mimo to zdołaliśmy zdobyć 4 bramki! Przegrana 4:7. Bramki: Grzesiek Zdrada x2, Szymon Nakielski, Kuba Kapuściński.

KOMPLET WYNIKÓW I TABELA –>>> KLIKNIJ TUTAJ

Kolejki 3 i 4 zostaną rozegrane już na wiosnę, kolejno w Gdynii i Gdańsku.

Zagraliśmy w składzie:
Cyprian Hłasko, Bartek Olszewski – Kuba Kapuściński, Filip Dymerski, Kamil Augustyniak, Jaś Wojciechowski, Kuba Sułek, Kuba Chojnowski, Hubert Mazurek, Kacper Zielski, Dominik Sowul, Szymon Nakielski, Michał Skórski, Łukasz Rytelewski, Filip Lewalski, Grzesiek Zdrada, Michał Korostyński, Damian Jaszczułt. trener Kuba Kacperski.