Mamy przyjemność ogłosić , że „LIGA MISTRZÓW –NAKI 2015” pod patronatem medialnym „Gazety Olsztyńskiej” największy coroczny turniej piłki nożnej Szkółki Piłkarskiej NAKI dla najmłodszych piłkarzy  w Olsztynie odbędzie się w dniu 24 maja (niedziela – boiska Olsztyńskiej Szkoły Wyższej przy ul. Bydgoskiej w Olsztynie), a poprzedzony zostanie uroczystą „Ceremonią Losowania” w dniu 20 maja  (środa) o godz. 19.00 – Sala Kongresowa w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym Kortowo  ul. Dybowskiego 11  – OBECNOŚĆ NA CEREMONII LOSOWANIA – OBOWIĄZKOWA !!!

Nasz turniej jest jedyny i wyjątkowy. Chłopcy sami się dobierają w drużyny,  tworzą całe kompletne ekipy lub cześć drużyny, brakujących zawodników zorganizują trenerzy NAKI. Jest okazja żeby zostać autentycznym menadżerem, a nie wirtualnym w grze komputerowej. Chłopcy nie mający swoich drużyn również bez problemu zostaną dopisani do odpowiednich ekip, czyli każdy będzie miał swój zespół ! Drużyna , która bedzie miała w swoim składzie najwięcej zawodników spoza szkółki otrzyma specjalna nagrodę ! Nazwy drużyn – czyli odpowiedniki nazw klubów uczestniczących w prawdziwej LIDZE MISTRZÓW zostaną rozlosowane  podczas „Ceremonii Losowania”. W trakcie trwania „Ceremonii Losowania” wszyscy poznają swoich przeciwników oraz godziny rozegrania meczy (mecze rozegrane zostana w dniu 24 maja). Po rozlosowaniu nazw zespołów, każdy uczestnik naszych rozgrywek otrzyma na własność koszulkę z nazwą danego klubu oraz własnym nr na koszulce. Po „Ceremonii Losowania” każdej ekipie wykonane zostanie zdjęcie, które zamieszczone zostanie w skarbie kibica „GAZETY OLSZTYŃSKIEJ”

Regulamin Turnieju

  1. Turniej przeznaczony jest dla zawodników grup rekreacyjnych NAKI oraz ich kolegów i wszystkich chłopców z Olsztyna i okolic lubiących grać w piłkę. W turnieju nie uczestniczą piłkarze z grup zaawansowanych NAKI. W turnieju nie mogą uczestniczyć zorganizowane drużyny klubowe. Ekipa, która w swoim składzie będzie miała najwięcej tzw. „obcokrajowców”, czyli zawodników spoza Szkółki NAKI zostanie nagrodzona specjalna nagrodą !
  2. Kategorie wiekowe:

 – najstarsi: rocznik ,2003,2004

 – starsi: 2006,2005

 – młodsi: rocznik 2007,08 

– najmłodsi (przedszkolaki) 2009 i młodsi

     3. Drużyna może liczyć maksymalnie 10 zawodników  (bramkarz +7 zawodników + 2 rezerwowych)

     4.   Drużyny i pojedyńczy zawodnicy zgłaszają się do turnieju drogą internetową mail:[email protected]     (formularz zgłoszenia do pobrania na www.naki.pl)  lub sms-em u  trenera Andrzeja tel. 604 532 547 lub u trenerów prowadzących zajęcia w Szkółce Piłkarskiej NAKI. Zapisy przyjmowane są najpóźniej do dnia 9 maja 2015r  Więcej szczegółów można dowiedzieć się na treningach.

      5. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest dokonanie zgłoszenia (patrz pkt 4) oraz obowiązkowa obecność podczas „Ceremonii Losowania” !!!

      6. Podczas „Ceremonii Losowania” rozlosowane zostaną nazwy reprezentacji krajów oraz podane zostaną godziny rozegrania meczy (mecze rozegrane zostaną w dniu 24 maja). Każdy uczestnik turnieju otrzyma na własność koszulkę wylosowanej reprezentacji narodowej.

    7. Uczestnicy turnieju ubezpieczają się na koszt własny oraz oświadczają, że zapoznali się z regulaminem turnieju.

      8. UKS „NAKI” jest głównym organizatorem imprezy i decydentem w sprawach spornych oraz dotyczących naboru uczestników  turnieju. Zastrzega również prawo do zmiany podanych kategorii wiekowych.

 Zobacz koszulki do wylsowania kliknij tu

POBIERZ ZGŁOSZENIE DO DRUŻYNY kliknij tu.