Zobacz fotogalerię wręczania nagród za dobre oceny i zachowanie w szkole i przedszkolu. Nasi zawodnicy naprawdę wyjątkowo dobrze sobie radzą w szkole. Jako trenerzy jesteśmy z tego bardzo dumni.

TERMINY LOSOWANIA NAGRÓD:

 

Grupa A – 2 marzec (poniedziałek)  godz. 16.30 fotogaleria  kliknij tu

Grupa B – 2 marzec  (poniedziałek) godz. 17.45 fotogaleria kliknij tu

Grupa E – 2 marzec  (poniedziałek) godz. 19.00 fotogaleria kliknij tu

 

Grupa  F – 3 marzec (wtorek) godz. 16.00 fotogaleria kliknij tu

Grupa C – 3 marzec (wtorek) godz. 17.20 fotogaleria kliknij tu

Grupa D – 3 marzec (wtorek) godz. 18.45 fotogaleria kliknij tu

 

Grupa G – 6 marzec (piątek) godz. 18.45 fotogaleria kliknij tu

 

Grupa H i I-   11 marzec (środa) godz. 17.45 i 18.40 kliknij tu

 

Zobacz nagrody do wylosowania w tym roku 2015  kliknij tu

UWAGA ! Zawodnicy, którzy z ważnych powodów (np. choroba) nie będą mogli wziąć udziału w losowaniu, mogą upoważnić do odbioru nagrody kolegę lub członka rodziny.

Konkurs na najlepsze oceny i zachowanie w szkole i  również przedszkolu to już tradycja w Szkółce Piłkarskiej NAKI. Zawodnicy , którzy potrafią umiejętnie pogodzić naukę w szkole z uczęszczaniem na treningi w NAKI zostaną nagrodzeni różnego rodzaju nagrodami, niektóre będą naprawdę atrakcyjne. Nagrody wręczane w formie losowania – każdy los wygrywa. Każdy piłkarz NAKI, który zasłuży na nagrodę otrzyma również dyplom, który tak naprawdę będzie największym wyróżnieniem. W naszym klubie bardzo cenimy sobie chłopców potrafiących zdobywać odpowiednio dobre oceny w szkole oraz prezentujących wysoką kulturę osobistą i właściwe zachowanie. Z doświadczenia wiemy, że tacy piłkarze nie zawodzą i można na nich liczyć, że w przyszłości osiągać będą wysokie sportowe wyniki.

                Wypełnione przez nauczycieli i podpisane przez rodziców kart ocen można pobrać z naki.pl  kliknij tu. Przypominamy, że konkurs dotyczy ocen i zachowania za I semestr.

                  Konkurs dotyczy zawodników z grup rekreacyjnych. Zawodnicy drużyn zaawansowanych nagród za dobre oceny in zachowanie w szkole juz nie dostaję. Dlaczego ? To już jest ich obowiązek !