OSTATNIE WOLNE MIEJSCA !!!

 ZAPRASZAMY NA OBÓZ PIŁKARSKI DLA KAŻDEGO !!! MIKOSZEWO 2014. Profesjonalne treningi piłkarskie na dobrych boiskach piłkarskich z naturalną nawierzchnią trawiastą.

Szkółka Piłkarska „NAKI” przez ostatnie 15 lat zoorganizowała ponad 24 obozy w których udiał wzięło ponad 2 600 chłopców  w ieku 6 – 12 lat. Na obozy jeżdża chłopcy z całej Polski oraz z po za granicy kraju (Niemcy, Kanada, USA). W obozach biorą udział chłopcy , którzy na co dzień graja w piłkę w różnych klubach, a także Ci  co nie sa zrzeszeni w klubach , ale za to bardzo lubią w nią grać. Ten obóz jest  dla każdego !!!

Galeria foto boisk oraz ośrodka w Mikoszewie – kliknij tu


Zgodnie z kilkuletnią tradycją, Szkółka Piłkarska „Naki” zaprasza na letni wakacyjny obóz piłkarski MIKOSZEWO 2014. Do wyjazdu na sportowe wakacje zapraszamy młodych piłkarzy w wieku 9 -14 lat. Zadowolenie uczestników i duże zainteresowanie taką formą wypoczynku zachęca mnie jako organizatora do kontynuowania tej tradycji.

 

Tym razem proponuję wyjazd na 11 – dniowy  obóz sportowy w terminie 10-20.08.2014, który odbędzie się  w malowniczej nadmorskiej  miejscowości  Mikoszewo (190 km. od Olsztyna), charakteryzującej się  szeroką złocistą plażą i pasmem  żywicznych lasów sosnowych. Specyficzną cechą bioklimatu Mikoszewa jest występujący w powietrzu aerozol morski, który wykazuje lecznicze właściwości szczególnie w terapii schorzeń dróg oddechowych.

 

Uczestnicy obozu zamieszkają w nowo wybudowanej wiosce „westernowskiej”, usytuowanej w zwartej zabudowie 8 osobowych domków letniskowych z pełnym węzłem sanitarnym. Natomiast najmłodsi uczestnicy mieszkać będą budynku hotelowym w 3,4,5 osobowych pokojach z łazienkami. W/w obiekty należą do ośrodka kolonijno-wczasowego „Korona”  położonego na skraju lasu 800 m. od plaży, do której droga prowadzi przez pas wydm porośniętych lasem sosnowym. Do dyspozycji uczestników obozu będzie m.in. podświetlany basen znajdujący się na terenie ośrodka, boiska do siatkówki, piłki nożnej, wiata grillowa, sala dyskotekowa, sala fitness. Obiekt jest położony na obszernym, ogrodzonym i monitorowanym terenie 2,5 ha oraz spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i sanitarne. Młodzież będzie miała zapewnioną opiekę wychowawczą, medyczną (pielęgniarka 24h na dobę, lekarz na wezwanie), a także podczas kąpieli opiekę ratownika wodnego. Posiłki 3 x dziennie  + podwieczorek.

 

Jednocześnie informuję, że na stronie internetowej www.naki.pl, codziennie (w trakcie trwania obozu) znajdą Państwo relacje i zdjęcia z pobytu dzieci na obozie.

 

                Uczestnicy obozu oprócz profesjonalnie przeprowadzanych treningów piłkarskich organizowanych meczy sparingowych będą mieli  zapewnione inne atrakcje, które są już wliczone w cenę obozu:

 

  • Dojazd i przyjazd z miejsca pobytu autokarem
  • Wycieczki:

–      Gdańsk

–      Westerplatte

–      rejs statkiem

–     AQUA PARK w Sopocie – najnowocześniejszy w Polsce

–       Przeprawa promowa przez Wisłę.

  • Korzystanie z basenu.
  • Wynajem obiektów sportowych: małe i duże pełno wymiarowe trawiaste boisko do gry w piłkę nożną
  • Ubezpieczenie.

 

Całkowity koszt wyjazdu wynosi 1350zł, warunkiem przyjęcia rezerwacji miejsca jest wpłata  kwoty 250zł, pozostałe 1100 zł należy wpłacić do dnia 1.06.2014r.Wpłatę można dokonać w Olsztynie u trenerów prowadzących zajęcia lub na konto Uczniowskiego Klubu Sportowego „Naki” , nr rachunku: 09 1020 3541 0000 5702 0117 1339.

 

Informuję również, że niektóre zakłady pracy całkowicie lub częściowo pokrywają koszty wyjazdu dziecka na zorganizowany letni wypoczynek. W związku z tym, będą mogli Państwo otrzymać specjalne pismo skierowane do zakładu pracy z prośbą o dofinansowanie wyjazdu Państwa syna/córki na kolonie. Pismo można pobrać również na www.naki.pl        

pobierz informację o obozie kliknij tu

pobierz kartę kolonijną kliknij tu  – wypełniamy i oddajemy trenerom Naki lub wysyłamy pocztą na adres klubu (zakładka kontakt) najpóxniej do dnia 1.06.2014r

pobierz druk o dofinansowanie kliknij tu

 

 

 

        Trener Piłki Nożnej               

 

      mgr Andrzej Nakielski                          

 

          menedżer sportu

 

 

  Informacje: trener Andrzej Nakielski

 

  tel.  604 532 547, [email protected]

 

  www.naki.pl