Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji tuż, tuż… To wielkie święto piłkarskie. My z tej okazji tradycyjnie organizujemy najwiekszy w regionie , a może i w Polsce turniej dzikich drużyn MISTRZOSTWA ŚWIATA NAKI 2018. Impreza  odbędzie się 27 maja (niedziela)  na boiskach UWM k/stadionu lekkoatletycznego UWM w Olsztynie przy ul. Oczapowskiego. Turniej zostanie  poprzedzony  uroczystą „Ceremonią Losowania” w dniu 23 maja  (środa) o godz. 18.30 – Sala Kongresowa w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym Kortowo UWM ul. Dybowskiego 11  – OBECNOŚĆ NA CEREMONII LOSOWANIA – OBOWIĄZKOWA !!!  ZOBACZ film z imprezy z roku 2016 !!!! kliknij tu oraz zdjęcia z Ceremonii Losowania 2016 kliknij tu lub meczy turniejowych kliknij tu

Nasz turniej jest jedyny i wyjątkowy. Chłopcy sami się dobierają w drużyny,  tworzą całe kompletne ekipy lub cześć drużyny, brakujących zawodników zorganizują trenerzy NAKI (czyli można np. pozyskać/zorganizować tylko 1,2 lub 3 zawodników – resztę ekipy poszukają i dobiorą trenerzy NAKI). Jest okazja żeby zostać autentycznym menadżerem, a nie wirtualnym w grze komputerowej. Chłopcy nie mający swoich drużyn również bez problemu zostaną dopisani do odpowiednich ekip, czyli każdy będzie miał swój zespół ! Drużyna, która bedzie miała w swoim składzie min. 8 zawodników spoza NAKI  otrzyma specjalna nagrodę w dniu turnieju – meczową piłkę select ! (druzyna liczy 10 zawodników).Nazwy drużyn – czyli odpowiedniki nazw reprezentacji państwowych uczestniczących w prawdziwych Mistrzostwach Świata  zostaną rozlosowane  podczas „Ceremonii Losowania”. W trakcie trwania „Ceremonii Losowania” wszyscy poznają swoich przeciwników oraz godziny rozegrania meczy (mecze rozegrane zostana w dniu 27 maja – niedziela). Po rozlosowaniu nazw zespołów, każdy uczestnik naszych rozgrywek otrzyma na własność koszulkę z nazwą danej reprezentacji  oraz własnym nr na koszulce. Po „Ceremonii Losowania” każdej ekipie wykonane zostanie zdjęcie, które zamieszczone zostanie w specjalnym skarbie kibica. 

Podajemy katyegorie wiekowe:

kategoria 2012 i młodsi 

kategoria 2010-11 

kategoria 2009-08 

kategoria 2006-07 

                                            Regulamin Turnieju

  1. Turniej przeznaczony jest dla zawodników grup rekreacyjnych NAKI oraz ich kolegów i wszystkich chłopców z Olsztyna i okolic lubiących grać w piłkę. W turnieju nie uczestniczą piłkarze z grup zaawansowanych NAKI. W turnieju nie mogą uczestniczyć zorganizowane drużyny klubowe (pojedyńczy zawodnicy z innych klubów mogą uczestniczyć w turnieju) 
  2. UDZIAŁ W TURNIEJU JEST BEZPŁATNY
  3. Kategorie wiekowe:

 – najstarsi: rocznik ,2006,2007

 – starsi: 2008,2009

 – młodsi: rocznik 2010,11

– najmłodsi (przedszkolaki) 2012 i młodsi

Uwaga! W wyjątkowych pzrypadkach po uzyskaniu zgody trenera Andrzeja Nakielskiego będą mogli grać starsi zawodnicy niż przewidują poszczególne kategorie wiekowe.

     4. Drużyna może liczyć maksymalnie 10 zawodników  (bramkarz +7 zawodników + 2 rezerwowych)

     5.   Drużyny i pojedyńczy zawodnicy zgłaszają się do turnieju drogą internetową mail:[email protected]     (formularz zgłoszenia do pobrania na www.naki.pl  kliknij tu )  lub sms-em u  trenera Andrzeja tel. 604 532 547 lub u trenerów prowadzących zajęcia w Szkółce Piłkarskiej NAKI. Zapisy przyjmowane są najpóźniej do dnia 11 maja 2018r  Więcej szczegółów można też dowiedzieć się na treningach lub kontaktując się telefonicznie z trenerem Andrzejem (tel. 604 532 547)

      6. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest dokonanie zgłoszenia (patrz pkt 4) oraz obowiązkowa obecność każdego zawodnika podczas „Ceremonii Losowania” !!! (czas trwania ceremonii ok. 90 min)

      7. Podczas „Ceremonii Losowania” rozlosowane zostaną nazwy drużyn klubowych oraz podane zostaną godziny rozegrania meczy (mecze rozegrane zostaną w dniu 2705.2018 na boiskach UWM k/ stadionu ul.Oczapowskiego). Każdy uczestnik turnieju otrzyma na własność koszulkę wylosowanej drużyny klubowej.

    8. Uczestnicy turnieju ubezpieczają się na koszt własny oraz oświadczają, że zapoznali się z regulaminem turnieju.

    9. UKS „NAKI” jest głównym organizatorem imprezy i decydentem w sprawach spornych oraz dotyczących naboru uczestników  turnieju. Zastrzega również prawo do zmiany podanych kategorii wiekowych.

   10. W Turnieju nie mogą grać zawodnicy grup zaawansowanych NAKI. W wyjątkowych sytuacjach  po otrzymaniu zgody od trenera Andrzeja NAkielskiego pojedyńczy zawodnicy z grup zaawansowanych będą mogli uczestniczyć w zawodach.

 

POBIERZ ZGŁOSZENIE DO DRUŻYNY kliknij tu.

Formularz informacyjny   kliknij tu