W sobotę 6.12.14r. Naki 05 rozegra dwa turnieje halowe. Drużyna zostanie podzielona na dwa składy. Jeden uda się do Torunia, drugi zagra w Gietrzwałdzie. Każdy zawodnik zabiera ze sobą strój żółty oraz biały.

TORUŃ

Koszt wyjazdu to 70zł, które wpłacać można już na środowym treningu. Do Torunia pojedziemy samochodami trenera Mariusza, pana Smosarskiego i pana Wdowiaka. Zbiórka zawodników o godzinie 6:00 pod Uranią, przewidywany powrót ok. godziny 20:00. Zawodnicy powołani na ten turniej: Kuba Szul, Dawid Kraśniewski, Paweł Jakubisiak, Mikołaj Trembicki, Kuba Fronczak, Igor Drążkowiecz, Filip Wdowiak, Artur Kulus, Antek Kurpis, Igor Smosarski, Krystian Pieczul, Hubert Basiak.

Gietrzwałd

Koszt turnieju to 15 zł, które można wpłacać już na środowym treningu.  Zbiórka zawodników przewidziana jest o godzinie 8:30 w Gietrzwałdzie(hala szkolna). Osoby, które będą miały problem z dowiezieniem synów na miejsce, proszone są o zgłoszenie tego do trenerów na środowym treningu. Na turniej powołani zostali wszyscy pozostali zawodnicy Naki 05.

Dodatkowa informacja dla chłopców z rocznika 2006. 14.12.14r. odbędzie się turniej w Gdańsku, na który powołani zostaną zawodnicy z naszej drużyny z rocznika 06. Więcej informacji o tym turnieju wkrótce.