Naki Olsztyn po zaciętym meczu w ostatniej kolejce wygrały 1:0 z Zatką Braniewo i pod wodzą trenera Bartka zapewiniły sobie Mistrza Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych. ! Jedyną bramke w meczu zdobył kapitan Panek Tomasz z rzutu karnego. Po akcji w której w polu karnym był faulowany Nikodem Bułakowski.

Skład:

Orzeł- Brych, Janczewski, Panek, Malnowski- Puczel, Bułakowski, Pilipienko- Składanowski, Skarbek, Symonowicz

po przerwie: Szłykowicz, Rosiak, Radzio, Mazurek, Wilk.

Podsumowanie:

Po pierwszej rundzie do ligi makroregionalnej awansowały zespoły Olimpi Elbląg i Concordi Elbląg. Które nie brały dalej udziału w lidze wojewódzkiej juniora młodszego. 

Naki zaczeły lige na drugim miejscu ponieważ w meczu bezpośrednim ze Stomilem Olsztyn przegraliśmy 2:0 w  I rundzie. Zimą drużyne objął trener Bartek Bartycha. w Okresie przygotowawczym rozegraliśmy aż 9 sparingów z różnymi drużynami.np.Jagielonnia Białystok,IV liga seniorzy Warmia Olsztyn, Sokół Ostróda, Motor Lubawa. W okresie przygotowawczym byliśmy na obozie w Iławie trenowaliśmy trzy razy dziennie. Po obozie trenowaliśmy 4-5 razy w tygodniu + sparing. Czasami dwa sparingi w weekend.
Podsumowanie całej rudny, mecze rozegrane w obecnej rundzie:
1.Start Działdowo 5:2
2.Stomil Olsztyn 1:1
3.Sokół Ostróda 3:1
4.Warmia Olsztyn 3:1
5.Mrągowia Mrągowo 4:0
6,Ewingi Zalewo 3:2
7.Rona Ełk 5:0
8.Sks szczytno 3:0 vo.
9.Zatoka Braniewo 1:0

Naki za kadencji nowego trenera ani razu nie przegrali, raz zremisowali ze Stomilem i aż 8 krotnie odnieśliśmy zwycięstwo.  Co skutkowało Mistrzostwem Województwa Ligi Juniorów Młodszych. ! z dwu ponktową przewagą nad Stomilem Olsztyn i aż 11 punktami nad trzecim Sokołem Ostróda. 

ZA WYGRANIE LIGI MEGA GRATULACJE !!!