Chłopcy rywalizowali na terenie Centrum Pobytowego Euro 2012 , które już w tej chwili prezentuje się imponująco i ze względu na bliskość Trójmiasta może okazał się miejscem atrakcyjnym dla uczestników Mistrzostw Europy. Kompleks zlustrowali już Hiszpanie, którzy byli zachwyceni położeniem i standartem ośrodka. Nie wykluczone, że właśnie ta reprezentacja zawita w przyszłym roku do Gniewina.

 Tymczasem w miniony weekend grali tam zawodnicy rocznika 98 i młodsi. Fazę grupową bez straty punktu przeszły ekipy Bałtyku Gdynia, Orląt Reda I, NAKI Olsztyn’98 I i Olivii Gdańsk. W ćwierćfinałach zaczęła się prawdziwa walka, a sprawcami największej sensacji stali się chłopcy Naki (99), którzy wyeliminowali faworyta – Bałtyk Gdynia, wygrywając 1:0.

W półfinale doszło do „bratobójczej” potyczki dwóch drużyny Naki, gdzie lepsi okazali się starsi (98) zwyciężając 2:0 i kwalifikując się do finału. Tu ponownie nie dali najmniejszych szans przeciwnikom i pokonali 2:0 Olivię Gdańsk. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie a nasza przewaga nie podlegała dyskusji, mimo chwilami brutalnej gry przeciwników z Gdyni.

 

 

PISZ¡ O NAS
www.wamasport.pl

www.gniewino.pl

 

Kolejność

1 NAKI’98 Olsztyn

2 OLIVIA Gdańsk

3 ORLĘTA Reda/NAKI’99 Olsztyn

 

Nagrodzono też indywidualnie najlepszych zawodników:

Najlepszy bramkarz – Michał Czechowski (Olivia)

Najlepszy obrońca – Wojtek Modrzejewski (Orlęta)

Najlepszy napastnik – Dominik Rutka (NAKI’ 99)

Najlepszy zawodnik (MVP Turnieju) – Sebastian Sikorski (NAKI’ 98)

 

Skład UKS Naki 1998

Kacper Żukian, Michał Szłykowicz, Mateusz Hermański, Adam Zgliński, Wiktor Gaweł, Konrad Jajkowski, Bartosz Rzeźnik, Konrad Juraniec, Sebastian Sikorski, Marek Pilipienko, Jakub Nowakowski, Bartosz Salwowski. Trener Dariusz Sułkowski