Zespół lidera gr. 1 w lidze wojewódzkiej trampkarza jedzie do Giżycka na spotkanie z tamtejszym zespołem GKS Mamry, którego w pierwszym meczu pokonał 11-0. Zespół z GKS ma na swoim koncie dwie wygrane i dwa remisy. Dorobek punktowy zespołu z Giżycka to 8 pkt., co pozwoliło uplasować się na 7 miejscu w ligowej tabeli.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami na listę strzelców wpisali się: Damian Tański 3 bramki (wrócił do Pisy Barczewo), Igor Mazurek 3 bramki, Przemysław Rybkiewicz 2 bramki, Dominik Rurka, Konrad Juraniec i Wiktor Gaweł. 

Natomiast Naki II, również lider rozgrywek ligi okręgowej trampkarza mł. w gr. 3 jedzie na mecz do Dobrego Miast z DKS-em. Zespół z Dobrego Miasta zajmuje 7 miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 7 pkt.. Pierwsze spotkanie zakończyło się bardzo wysokim zwycięstwem naszej drużyny. Po bramkach Kamila Maslanika 7 bramek, Michała Skarbek 2 bramki, Igora Mazurek, Pawła Wiśniewskiego, Damiana Tańskiego, Pawła Kapusta, Kacpra Klinicki, Dominika Rutka, Olaf Witkowski, mecz zakończył się wynikiem 16-0

Przewidujemy, iż nasze zespołu powinny przywieźć komplet punktów z Giżycka jak i Dobrego Miasta, inne wyniki niż zwycięstwa byłyby wielką sensacją.