Turniej odbywał się systemem 2×40 min po 8 zawodników + bramkarz, zespoły podzielone były na 4 grupy.

Dzień pierwszy 23.08.2011

Pierwszy mecz w grupie graliśmy z Wilnem FK „Ateitis”2 i wygraliśmy 2:1 bramki zdobyli Jakub Nowakowski oraz Adrian Radzio kolejnym grupowym przeciwnikiem była drużyna FM Kłajpeda, z którą odnieśliśmy porażkę 1:0. W trzecim i ostatnim spotkaniu zmierzyliśmy się z FA Poniewież i wygraliśmy to spotkanie 2:0 bramki dla naszego zespołu zdobyli Dawid Janczewski oraz Michał Skarbek. Nasz zespół z grupy wyszedł z 2 miejsca i walczył o miejsca 5-8.

Dzień drugi 24.08.2011

Pierszy mecz graliśmy z FA Szawle i przegraliśmy to spotkanie wysoko 4:1 bramkę dla naszej drużyny zdobył Paweł Kapusta. Drugi mecz to także porażka naszego zespołu 1:2 z Jonavos KKSC’99 bramkę zdobył Dawid Janczewski. Pozostało na rozegrać spotkanie o 7 miejsce w turnieju z drużyną Jonavos KKSC’2000 i wygraliśmy ten mecz 2:1 kończąc turniej na 7 miejscu bramki zdobyli Skarbek Michał oraz Adrian Radzio, który został wybrany najlepszym zawodnikiem naszego zespołu.

Skład NAKI99: Maślanik Kamil, Witkowski Olaf, Symonowicz Sebastian, Malinowski Michał, Borys Daniel, Woźnicki Filip, Nowakowski Jakub, Radzio Adrian, Kapusta Paweł, Rosa Sebastian, Skarbek Michał, Janczewski Dawid