SZTORM MOSTY
Jedyna drużyna z Pomorza. Aktualnie zespół plasuje się w połowie swoich rozgrywek ligowych na Pomorzu. Zespół ograny, dość często uczestniczy w turniejach w swoim regionie Polski. Nasz typ: walka o 1/2 turnieju.

OKS STOMIL OLSZTYN
Zespół prowadzony przez ambitnego trenera Radosława Wentę. Także dość często uczestniczą w turniejach w naszym regionie Polski. W rozgrywkach ligowych jest to zawsze trudny i niewygodny przeciwnik. Nasz typ: 1/2.

GKS STAWIGUDA
Zespół złożony nie tylko z zawodników w roczniku 2002, zagrają z pewnością także młodsi zawodnicy, to głównie spowodowane z braku większego wyboru i możliwości tej małej miejscowości. Zespół na pewno bardzo ambitny. Nasz typ: miejsca 11-14.

GKS WIKIELEC
Niewiele wiemy i możemy napisać o tym zespole. Miejscowość pod dużym ośrodkiem piłkarskim – Iławą. Nasz typ: ?

LEGIA-BART BARTOSZYCE
Solidna marka w naszym województwie. Ostatnio dużym sukcesem było 2 miejsce w mocnym turnieju w Lidzbarku Warmińskim. Nasz typ: miejsca 5-8.

KORONA HiD OSTROŁĘKA
Najmocniejsza drużyna w swoim regionie Polski. Przedstawiciel woj. Mazowieckiego w naszym turnieju. Zespół jest w stanie namieszać w turnieju jeśli będzie w optymalnej formie. Nasz typ: miejsca 5-8.

TALENT II BIAŁYSTOK
Drugi zespół klubu z  Podlasia. Celem jest szkolenie szerokiej kadry w tym klubie i udział w naszym turnieju, także w kwalifikacjach. W zeszłym roku zespół zajął wysokie 4 miejsce. Tym razem także będą groźni dla każdego. Nasz typ: walka o 1/2.

WARMIA OLSZTYN
Drużyna wygrała swoją grupę w aktualnych rozgrywkach ligowych młodzików, wyprzedzając m.in. drugi team Naki Olsztyn. Czarny koń tego turnieju. Nasz typ: 1/2.

OKS 1945 OLSZTYN
Zespół złożony z zawodników szerokiej kadry OKS Stomil. Raczej nie zagrozi najlepszym. Nasz typ: 11-14 miejsce.

HETMAN BARANOWO
Bardzo solidna drużyna w naszym województwie. Z pewnością groźna dla każdego. Nasz typ: finał.

CONCORDIA ELBLĄG
W zeszłym roku to oni uzyskali awans do turnieju głównego, zajmując 2 miejsce, za Naki Olsztyn. Lecz w turnieju głównym było już dużo słabiej. To nadal groźny team i czołówka województwa. Nasz typ: 5-8.

NAKI OLSZTYN
Wystawiamy 3 nasze zespoły. Stawiamy na szkolenie i ogranie jak największej ilości zawodników. Jest to ostatni etap przygotowań przed turniejem głównym. Możemy powalczyć o finał dwoma zespołami.