Zaczynamy!! Czekaliśmy na to długo, turniej Naki Cup 2002 już w nabliższą sobotę 18.04.2015 !! Jeden z najlepszych turniejów młodzieżowych w Polsce. Przed nami spore emocje i najwyższy poziom sportowy.

 

TALENT BIAŁYSTOK
Bardzo dobra szkółka piłkarska na wschodzie Polski. Białystok,duży ośrodek piłkarski, który wychował dotychczas wielu znakomitych piłkarzy. Jest to drużyna bardzo aktywna jeśli chodzi o wyjazdy na turnieje w Polsce, to na pewno silny zespół w naszym turnieju. W poprzednim turnieju nie było wielkiego sukcesu, dlatego tym razem będzie znacznie lepiej. Nasz typ: miejsca 5-6.

ZAWISZA BYDGOSZCZ
Obrońca tytułu z roku 2014 ! Zespół Naki ma zaszczyt rywalizować regularnie z tym klubem w Lidze Mistrzów, co daje wymierne efekty w szkoleniu młodzieży naszych klubów. Drużyna w tym sezonie jest wzmocniona kilkoma zawodnikami z innych klubów i mimo mocnej obsady turnieju będą groźni dla każdego. Nasz typ: 1/2 turnieju.

BSP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Kolejny zespół młodzieżowy klubu z ekstraklasy na naszym turnieju. Jagiellonia Białystok to historia polskiego futbolu. Drużynę w roczniku 2002 nie znamy najlepiej, nie było okazji rywalizacji w ostatnich latach. Nasz typ: 1/2.

ARKA GDYNIA
Kolejna drużyna rywalizująca z Naki w Lidze Mistrzów. Bardzo solidna drużyna, groźna tego dnia dla każdego. Również jest to drużyna regularnie grająca w największych turniejach w Polsce i za granicą. Przy odrobinie szczęscia może wejść do półfinałów. Nasz typ:  5-8.

GELSENKIRCHEN (NIEMCY)
Największa gwiazda turnieju. Sporo pracy zostało włożone, aby ta drużyna przyjechała do nas. Jest to drużyna reprezentująca swój region za zachodnią granicą Polski. Aktualnie 4 siła w Niemczech. Nasz typ: 1/2.

ATHETIC KALININGRAD (ROSJA)
Zespół rosyjski pochodzący z silnego ośrodka piłkarskiego w Rosji. Mamy dużo niepewności na co stać tą drużynę. Nasz typ: miejsca 9-12.

LEGIA WARSZAWA
Młodzieżowa drużyna najbardziej utytułowanego klubu w Polsce. Mamy zaszczyt gościć ich u nas w Olsztynie. To z pewnością drużyna z wielkimi możliwościami i umiejętnościami. Nasz typ: finał.

SANTOS GDAŃSK
Jest to druga siła w swoim mieście. Na pewno stać ich na walkę z każdym, ale na to potrzebna jest szeroka i wyrównana kadra zawodników. Nasz typ: miejsca 7-12.

WARMIA OLSZTYN
Awans uzyskany w kwalifikacjach tydzień wcześniej. Zespół wzmocniony na te turnieje zawodnikami z kadry województwa. Niezły team na poziomie naszego regionu. Nasz typ: miejsca 11-14.

SEMP WARSZAWA
Bardzo dobra drużyna z Ursynowa w Warszawie. Preferująca techniczny i bardzo dokładny styl gry. To może być czarny koń turnieju. Zwyciężca turnieju Naki Cup w roku 2013. Nasz typ: miejsca 5-6.

POLONIA LIDZBARK WARMIŃSKI
Rok temu wskoczyli do turnieju w ostatniej chwili i zagrali znakomicie zajmując 7 miejsce. Tym razem od razu w turnieju głównym. Nasz typ: miejsca 7-10.

RONA EŁK
Druga siła w województwie warmińsko-mazurskim. Od lat zaprzyjaźniony klub z Naki Olsztyn. Po raz kolejny spotykamy się podczas dużej imprezy sportowej w Polsce. Klub z Ełku ma także liczne kontakty i wyjazdy na Litwę i Łotwę, dzięki czemu to zespół ograny o wysoką stawkę. Nasz typ: miejsca 5-8.

NAKI OLSZTYN
Wystawiamy dwa zespoły tego dnia. Oczekiwania mogą być duże od tych drużyn, lecz wynik na pewno nie będzie najważniejszy. Stawiamy na szkolenie, dobrą i widowiskową grę, mając na celu wychowanie kilku piłkarzy na poziomie ekstraklasy i reprezentacji Polski. Rok temu bardzo duży sukces – 2 miejsce, mnimalna porażka w finale z Zawiszą. Aktualny podwójny mistrz województwa w swoim roczniku. Wygrana w Lidze Mistrzów w roku 2014.