Już bardzo niewiele czasu zostało do turnieju Naki Cup rocznik 2002! Będzie to kolejne starcie najlepszych zespołów w kraju w roczniku 2002, a dodatkowo w tym roku obsada międzynarodowa jest wyjątkowa: zagrają zespoły z Rosji, Francji i Włoch !

W tym roku turniej został podzielony na dwa etapy: turniej kwalifikacyjny i turniej główny. 5 kwietnia zobaczymy zespoły głównie z województwa warmińsko – mazurskiego, a także z Warszawy, Pomorza i Kujaw. Natomiast 12 kwietnia zobaczyny już zespoły takie jak: Frydland Kaliningrad, Perugia z Włoch, Leoudec z Francji, a także: Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Motor Lublin, Zawisza Bydgoszcz czy Talent Białystok.

Przypominamy: zwycieżcą zeszłorocznego turnieju Naki Cup 2002 został zespół SEMP Warszawa. Zespół Naki Olsztyn zajął 6 miejsce.

Turnieje zostaną rozegrane na dwóch boiskach Dajtki w Olsztynie. Drużyna może liczyć 8 zawodników w polu + bramkarz. W kolejnych artykułach przedstawimy drużyny, które zagrają w turniejach Naki Cup, a także szczegóły poszczególnych wydarzeń. Już dziś zapraszamy na wielkie emocje i najwyższy poziom sportowy w tej kategorii wiekowej w Polsce.