NAKI 99/98 Nasza najstarsza drużyna NAKI 98/99 rozgrywała w sobotę ważne spotkanie ze starszymi o rok rywalami Viktorią Bartoszyce.  Przeciwnik przewyższał naszych piłkarzy przede wszystkim lepszymi  warunkami  fizycznymi, jednak nie stanęło to na drodze do zwycięstwa ekipie NAKI, która ostatecznie wygrała 2-1 umacniając się tym samym na drugim miejscu w tabeli. Trenerem zespołu jest Marcin Wincel.

NAKI 00  Zespół prowadzony przez trenera Czarka Biskupiaka rozgrywał podobnie jak starsi koledzy mecz na „szczycie” w lidze trampkarzy młodszych z trzecim zespołem w tabeli DKS-em Dobre Miasto. Rywalizacja zapowiadała się emocjonująco ale dramaturgia zakończyła się już w 25 min spotkania kiedy środkowy pomocnik  NAKI Jakub Brych zdobył trzecia bramkę dla swojej drużyny. W drugiej połowie dołożone zostały jeszcze cztery gole i DKS Dobre Miasto odjechał do domu z bagażem 7 goli. Końcowy wynik meczu brzmiał 7-0.

 

NAKI 01  W lidze młodzików zawodnicy NAKI 01 rozgrywali dwa mecze. W pierwszym zmierzyli się z defensywnie nastawionym OKS Stomil Olsztyn, który skupiał się głównie na grze obronnej. Nasi zawodnicy stworzyli ok. 5 dobrych sytuacji do strzelenia gola, niestety strzały były minimalnie niecelne lub bronił je bramkarz Stomilu Arek Moryc. Rywale przeprowadzili jedną groźną kontrę po której piłka minęła ok. 1 metra obok prawego słupka bramki Naki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym 0-0, który w dalszym ciągu daje naszej drużynie pozycję lidera w rozgrywkach młodzików. W drugim meczu przeciwko BUKS II Barczewo bez większych problemów piłkarze NAKI 01 strzelili 5 goli wygrywając spotkanie 5-0.

                W lidze trampkarzy młodszych NAKI 01 wybrało się na mecz z w-ce liderem rozgrywek i aktualnym w-ce mistrzem województwa w roczniku 2000 Orlętami Reszel. Miało być straszne „lanie”, a skończyło się na wielkiej „kontrowersji”. Do 22 min meczu po bardzo wyrównanym przebiegu wynik 0-0 . Nasi zawodnicy, którzy są młodsi  o jeden lub  dwa  od przeciwników radzili sobie doskonale, dobrze broniąc dostępu do swojej bramki, a także stwarzając sobie trzy dogodne sytuacje do zdobycia gola. Niestety w 22 min meczu do głosu doszedł sędzia spotkania, który po nie odgwizdaniu ewidentnego spalonego pokazał naszemu bramkarzowi Jakubowi Lenowi czerwona kartkę za interwencję po za polem karnym. Oczywiście nasz bramkarz interweniował  ale  bez użycia rąk, a po drugie w granicach pola karnego, co też było w sumie było trudne do ustalenia, gdyż linie nie były namalowane, a sędzia w momencie interwencji był w okolicach środka boiska. Ukaranego czerwoną kartką Jakuba zmienił Krystian Maj, który niestety jeszcze nie rozgrzany od razu wpuścił gola po rzucie wolnym z 16 m. Zawodnicy NAKI 01 poirytowani zaistniałą krzywdzącą nasz zespół sytuacją przez dalsze prawie 40 min stawiali czoła silniejszemu o jednego zawodnika rywalowi. Ostateczny wynik ustalony został na 4-0. Mimo, że NAKI 01 gra w starszej lidze wyłącznie w celu ogrywania się na pełno wymiarowym boisku  to postawa sędziego pozostawia duży „niesmak”. Całe szczęście po meczu chłopcy zapomnieli o wyczynach sędziego i ze śpiewem na ustach wracali do domów…

 

NAKI 02  Zespół NAKI III występujący w grupie 8 ligi młodzików odniósł w miniony weekend bardzo cenne dwa zwycięstwa z Sokołem Ostróda 0-1 oraz Warmiakiem Łukta 3-0, które pozwolą drużynie walczyć o drugie miejsce w tabeli  premiowane awansem do kolejnej fazy rozgrywek.

 

NAKI 03   Po pierwszych dwóch kolejkach NAKI 03 zajmuje pozycję lidera mając 2 punktową przewagę nad Warmia Olsztyn. W ostatniej kolejce chłopcy wygrali wszystkie mecze między innymi z Warmią Olsztyn 2-0.

 

NAKI 04 Drużyna NAKI w sobotę brała udział w Ogólnopolskim Turnieju „Sokół – Cup 2013” rozgrywanym w Działdowie. Po trudnych „bojach” chłopcy wygrali turniej pokonując w finale  Ostrołękę  4-0 (oddzielna relacja). Na drugi dzień podopieczni trenerów Krzysztofa Bielskiego i Janka Wojkowskiego rozegrali ligowy turniej ze Stomilem  w którym tradycyjnie grali nie uprawnieni zawodnicy… Wyniki meczy NAKI I – Stomil 2-2, Naki II – Stomil 1-0, Naki I – Naki II 2-1.