Sprawy organizacyjne.

PÓŁKOLONIE FUTBOLOWE: Na pierwszy dzień półkolonii należy zabrać obowiązkowo wypełnioną kartę obozową kliknij tu (wypełniają rodzice). Zbieramy się od godz. 7.15 do 9.00, zabieramy zawodników w godz. 15.00-16.00 (o g.16.00 zamykana jest szkoła). Zawodnicy mają zapewnione 2 x dziennie treningi na sali, obiad, podwieczorek, napoje, wyjście do kina, wyjście na pizzę. Miejsce półkolonii SP 6 ul. Gdyńska 17. Kontakt z trenerem: I turnus 21-25.01 (tel. 664896651, [email protected]), II turnus 28.01-1.02 (tel. 511 968 590). Zapisy na półkolonie: wcześniej wymienione nr tel lub trener Andrzej 604 532 547

AUGUSTÓW

      Zbiórka na wyjazd na zimowy obóz NAKI MAX 12 w Augustowie  odbędzie się w dniu 28  stycznia 2019r (poniedziałek) o godzinie 8.00 rano przy hali „Urania” ul. Piłsudskiego w Olsztynie.Powrót nastąpi 1.02.2019r (piątek)  ok. godz.12.30 w tym samym miejscu. Jedziemy autokarami. Przypominamy o obowiązku oddania karty obozowej (nie wymagany jest wpis lekarza) pobierz kliknij tu.  Karty oddajemy najpóźniej na zbiórce wyjazdowej.Wyjazd bez oddania wypenionej i podpisanej karty będzie niemożliwy. Przypominamy również , że w dniu 10.01.2019r minął termin wpłaty II raty obozowej.

  Przed wyjazdem po odczytaniu obecności będzie możliwość przekazania trenerom kieszonkowego ( za nie przekazane kieszonkowe organizator wyjazdu nie ponosi odpowiedzialności) oraz ewentualnych informacji o stanie zdrowia dziecka.Nie zabieramy telefonów, gier psp i innych tego typu urządzeń. Zabrane telefony będą na czas trwania obnozu rekwirowane. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zarekwirowanego w/w urządzenia

               

                Zawodnicy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

–          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion, bielizna narciarska !!!, tzw. kominiarkę, skarpety narciarskie). Treningi również będą sie odbywac na boisku.

–          Strój treningowy na zmianę

–          Buty piłkarskie (korki lub tzw. turfy z małymi gumowymi koreczkami) i buty sportowe z płaską podeszwą.

–         Piłkę !!!

–          Klapki pod prysznic, kąpielówki na basen

–          Kurtkę przeciwdeszczową oraz kurtkę zimową

–          książkę !!!

 

Nie zabieramy telefonów, gier psp i innych tego typu urządzeń. Zabrane telefony będą na czas trwania obozu rekwirowane. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zarekwirowanego w/w urządzenia.

W przypadku konieczności dawkowania leków, prosimy poinformować o tym fakcie trenera -opiekuna. Jeśli ktoś jedzie lekko podziębiony również prosimy o przekazanie informacji trenerowi.

W razie ważnej potrzeby/sytuacji  trenerzy będą kontaktować się z rodzicami. Do ważnych sytuacji/potrzeb nie zaliczamy tęsknoty i popłakiwania (: