Sprawy organizacyjne.

      Zbiórka na wyjazd na zimowy obóz NAKI MAX 12 w Ełku  odbędzie się w dniu 30  stycznia 2017r (poniedziałek) o godzinie 8.00 rano przy hali „Urania” ul. Piłsudskiego w Olsztynie.Powrót nastąpi 3.02.2017r (piątek)  ok. godz.12.00 w tym samym miejscu.Przypominamy o obowiązku oddania karty obozowej (nie wymagany jest wpis lekarza) pobierz kliknij tu.  Wyjazd bez oddania wypenionej i podpisanej karty będzie niemożliwy. Przypominamy również , że w dniu 10.01.2017r minął termin wpłaty II raty obozowej.

  Przed wyjazdem po odczytaniu obecności będzie możliwość przekazania trenerom kieszonkowego ( za nie przekazane kieszonkowe organizator wyjazdu nie ponosi odpowiedzialności) oraz ewentualnych informacji o stanie zdrowia dziecka.Nie zabieramy telefonów, gier psp i innych tego typu urządzeń. Zabrane telefony będą na czas trwania obnozu rekwirowane. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zarekwirowanego w/w urządzenia

               

                Zawodnicy oprócz podstawowego wyposażenia  (przybory do mycia, ręczniki) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy (wskazane podpisanie):

–          Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion, bielizna narciarska !!!, tzw. kominiarkę, skarpety narciarskie)

–          Strój treningowy na zmianę

–          Buty piłkarskie (korki lub tzw. turfy z małymi gumowymi koreczkami) i buty sportowe z płaską podeszwą.

–         Piłkę !!!

–          Kąpielówki

–          Klapki pod prysznic

–          Kurtkę przeciwdeszczową oraz kurtkę zimową

–          Legitymację szkolną,

–          książkę !!!

 

Nie zabieramy telefonów, gier psp i innych tego typu urządzeń. Zabrane telefony będą na czas trwania obnozu rekwirowane. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zarekwirowanego w/w urządzenia

W razie ważnej potrzeby/sytuacji  trenerzy będą kontaktować się z rodzicami. Do ważnych sytuacji/potrzeb nie zaliczamy tęsknoty i popłakiwania (:.