Na piłkarskie zgrupowanie NAKI w tym roku wyjeżdża rekordowa liczba uczestników, aż 136 osób jest to zdecydowanie rekord, który trudno będzie pobić w następnych latach. Cykliczne obozy zimowe NAKI w porównaniu do letnich wyjazdów (od 1996r)rozpoczęliśmy organizować  stosunkowo niedawno. Pierwszy raz na zimowe sportowe zmagania wyjechaliśmy w 2012r do Ostródy, w campie uczestniczyło 55 piłkarzy. Rok później o tej samej porze i w tej samej miejscowości trenowało już 65 młodych piłkarzy. Przełom nastąpił  w roku 2014 kiedy to do  Malborka ruszyła   mocna grupa 115 twardzieli, którzy nie bali się zimy, a chcieli  być lepszymi piłkarzami. W tym roku ze względu na duże zainteresowanie musieliśmy zorganizować, aż dwa turnusy w których uczestniczyć będzie jak wyżej wspomnieliśmy aż 136 pasjonatów piłki nożnej (I turnus, II turnus grupy wyłącznie Naki 00 i Naki 98/99)

                Na obozy zimowe w przeciwieństwie do letnich zgrupowań NAKI wyjeżdżamy stosunkowo nie daleko od Olsztyna. Powodem takiej świadomej  decyzji  jest krótki dzień ,a także krótki 5 dniowy  czas trwania obozu w związku z tym nie ma czasu na wycieczki i innego rodzaju atrakcje, tylko trenujemy, jemy, śpimy i jeszcze raz trenujemy. W trakcie obozu przeprowadzonych zostanie 12 treningów. Stąd też wyjazd skierowany jest przede wszystkim do zawodników z grup zaawansowanych oraz do tych , którzy już byli na letnich  wojażach NAKI.

                W Iławie zastaniemy naprawdę dobre warunki do trenowania. Przede wszystkim do dyspozycji będziemy mieli pełnowymiarowe boisko ze sztuczną trawą, boisko orlik oraz cztery sale gimnastyczne w tym dwie pełnowymiarowe (40 x 20m) nowoczesne widowiskowe hale sportowe, a także basen. Wszystkie obiekty  usytuowane są bardzo blisko siebie.

Zawodnikami opiekować się będą trenerzy NAKI oraz opiękę medyczną sprawować będzie 24 godziny na dobę ratownik medyczny. Wszyscy opiekuni posiadają odpowiednie kwalifikacje, a wyjazd zgłoszony jest zgodnie z przepisami w Kuratorium Oświaty. Zawodnicy trenować będą trzy razy dziennie w tym przynajmniej raz na dziennie na podwórku. Zawodnicy maja zapewnione pełne wyżywienie.

Przedstawiamy niżej sprawy organizacyjne związane z wyjazdem na obóz do Iławy w terminie 26-30.01.2015r:

– zbiórka na wyjazd 26.02.2015r (poniedziałek) godz. 9.00  hala URANIA

– powrót  30.01.2015r (piątek) godz. 12.00 hala URANIA

Warunkiem wyjazdu na obóz jest oddanie wypełnionej karty obozowej (rodzice, lekarz rodzinny), wyjazd bez karty będzie niemożliwy.

Na obóz zabieramy :

– piłkę ,

– buty sportowe z płaską podeszwą na salę,

– buty na sztuczną trawę (turfy – czyli buty z małymi koreczkami, korki – czyli buty z gumowymi korkami lub ewentualnie płaskie obuwie sportowe). Ważne żeby zawodnik miał ze sobą ogólnie dwie pary butów sportowych,

– ochraniacze, czapkę, rękawiczki ( najlepiej 2 pary), bielizna termo (najlepsza na trening na podwórku), skarpet termo/narciarskie, getry (kilka par na zmianę), polar treningowy, ortalion, dresy klubowe, dwa komplety meczowe Naki,

– klapki,  kąpielówki,  ręcznik (2 szt)przybory do mycia,

– inne podstawowe rzeczy: odzież osobista

– wskazane zabranie gier planszowych

 

Uwaga: nie zalecamy zabierania telefonów komórkowych . Zawodnikom, którzy mimo wszystko zabiorą telefony będą mogli rozmawiać w dniu 28.01. w godz. 9.00-9.30, nie zabieramy gier psp, laptopów itp. Podczas  pobytu chłopcyn nie będą także oglądać telewizji. Nie odpowiadamy także za ewentualne zagubienie w/w urządzeń. Podczas wyjazdu syna muszą Państwo nam zaufać, jeśli będziemyn jakikolwiek problem na pewno się z Państwem skontaktujemy.


Sprawy finansowe, wpłaty, karta obozowa do pobrania kliknij tu