Zakończenie rozgrywek ligowych na jesień nie oznacza zakończenie rywalizacji. Wręcz przeciwnie! To dopiero pocżątek prawdziwej rywalizacji i szkolenia na najwyższym poziomie poprzez rywalizację na najwyższym poziomie krajowym.


11.11.2014

Tego dnia zagraliśmy pierwszą kolejkę Ligi Mistrzów tegotocznej edycji. W nieco innych warunkach (większe boisko) przyszło nam się zmierzyć z Lechią, Arką i Zawiszą, wszystko w Gdyni.

W pierwszym meczu przeciwnikiem Lechia Gdańsk. To był wyrównany mecz, lecz stacona bramka po błędzie bramkarza już w 1 minucie podcięła skrzydła. Mieliśmy swoje szanse – Ziemek Stanczewski, Kacper Zielski, Kuba Chojnowski. Porażka 0:3.
Drugie spotkanie to mecz z Arką Gdynia. Trzeba przyznac, że był to nasz słabszy mecz. Porażka 1:3. Bramka Kuba Kapuściński.
Trzeci mecz to Zawisza Bydgoszcz. To był bardzo ciekawy mecz. Mnóstwo sytuacji bramkowych, niewykorzystanych przez Naki (Kacper Zielski). Dobre kontry Zawiszy Bydgoszcz. I niestety bramka na 1:0 dla Zawiszy po rzucie rożnym. Determinacja zespołu pozwoliła na odrobienie strat. Najpierw bramka Kuby Chojnowskiego, a nastepnie bramka Kacpra Zielskiego w ostaniej minucie po dobrym podaniu Bartka Figórskiego. Wygrana 2:1.
Po tym turnieju należy wyróżnić Kacpra Zielskiego i niezły debiut Kuby Olszewskiego.


 22.11.2014

Wyjazd do Skierniewic na mecze z SEMP Warszawa i Widokiem. Pierwsze mecze po 11 x 11 w tym roczniku!

Pierwszy mecz to spotkanie z zespołem z Warszawy. Pewnie kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń, wygrana nie stanowiła wątpliwości ani przez chwilę. Wygrana 4:1, po bramkach Kuby Chojnowskiego 2x (karny i z dystansu), Kacpra Zielskiego z rzutu wolnego i Mateusza Chylaka.
Drugie spotkanie to pojedynek z Widokiem. Jest to bardzo utytułowany zespół w kraju. To był dobry mecz naszego zespołu. Walka i zaangażowanie od poczatku do końca. Porażka 2:3, lecz wynik nie oddaje togo co się działo na boisku. 2 bramki stracone po prostych błędach, a 3 po rzucie wolnym. U nas strzelali Łukasz Rytelewski z rzutu wolnego i Kuba Chojnowski z dystansu.

Po tych meczach należy wyróżnić Kubę Chojnowskiego, Filipa Dymerskiego i Kubę Kapuścińskiego. Niezły debiut w 1 składzie Mateusza Chylaka.