11-12.02.2012 r. – to data, którą chłopcy długo będą wspominać i wracać do turnieju.

GALERIA ZDJĘĆ – kliknij tutaj !!!

W zawodach wystąpiło 20 zespołów, m.in. znane firmy z całej północnej Polski takie jak: Lechia Gdańsk, Warta Poznań, Arka Gdynia, Bałtyk Gdynia, Jagiellonia Białystok, Chemik Bydgoszcz a także: Dragon Warszawa, Błękitni Wejherowo, Olimpia Elbląg, GSRPiT Luzino, Gorzów Wielkopolski, APN Ostrołęka i Jedynka Reda.

Zespół wystąpił w składzie: Cyprian Hłasko (GK) – Kacper Bera, Miłosz Siudak, Kuba Skalski, Karol Domagalski, Marek Szybanow, Kacper Okoniewski, Kacper Paszkowski (C) i Maciek Jaworski.

Turniej stał na wysokim poziomie, większość meczy było niezwykle wyrównanych. W pierwszej rundzie zdobyliśmy 10 punktów i wyszliśmy z grupy z pierwszego miejsca. Najważniejszym i najlepszym w pierwszej rundzie był mecz z Lechią Gdańsk, gdzie zwycięstwo z dało nam również 3 punkty w drugiej rundzie! W tym meczu doskonale zagrał Karol Domagalski, głównie jego postawa dała nam zwycięstwo 2:0.

W drugiej rundzie zagrało 8 najlepszych zespołów turnieju, czyli po 2 najlepsze z 4 grup. Drugą rundę rozpoczeliśmy bardzo pechowo. Porażka z Olimpią Elbląg 0:1, gdzie Kacper Paszkowski sam miał 4 doskonałe sytuacje, lecz piłka zatrzymywała się na słupkach lub poprzeczce.. Jeden strzał Olimpii i gol. Potem było już zdecydowanie lepiej i doskonałe drugie miejsce stało się faktem. Okazały puchar odebrał kapitan Kacper Paszkowski, chłopcy otrzymali medale, dyplomy i doskonałe piłki Zina. Przed turniejem trudno było się spodziewać tak szcześliwego zakończenia turnieju. Zawody wygrał Chemik Bydgoszcz, który w zgodnej opinii trenerów był nalepszym zespołem, grał widowiskowo i skutecznie. Trzecie miejsce zajęła drużyna UKS Jedynka Reda, również bardzo dobry i wyrównany zespół.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Cyprian Hłasko, a najlepszym zawodnikiem Naki Olsztyn okazał się Kuba Skalski.

Wielkie podziękowania dla organizatorów UKS Jedynka Reda, Którzy ugościli nas wyjątkowo. Część chłopaków zamieszkało u rodzin gospodarzy i dzięki temu koszty tej wyprawy zostały ograniczone.

WYNIKI i strzelcy bramek:

I RUNDA
Naki – Arka II Gdynia 0:0
Naki – Bałtyk Gdynia 3:0 Skała, Maciek, Karol
Naki – Lechia Gdańsk 2:0 Paszka, Marek
Naki – Jedynka II Reda 4:0 Skała, Marek, Okoń, Maciek

II RUNDA
Naki – Olimpia Elbląg 0:1
Naki – GOSRiT Luzino 0:1
Naki – Dragon Warszawa 2:0 Paszka, Marek
Naki – Jedynka Reda 1:0 Paszka
Naki – Błękitni Wejherowo 3:0 Paszka x2, Okoń
Naki – Chemik Bydgoszcz 0:1

Końcowa klasyfikacja:
1. Chemik Bydgoszcz
2. Naki Olsztyn
3. Jedynka Reda
4. GOSRiT Luzino
5. Dragon Warszawa
6. Błękitni Wejherowo
7. Olimpia Elbląg
8. Lechia Gdańsk