Naki Olsztyn ze względu na bycie gospodarzem turnieju wystawia w turnieju dwie drużyny. Zespół rozpoczął wspólne treningi od roku 2010, wcześniej wielu piłkarzy uczestniczyło w zajęciach tzw. grup rekreacyjnych Naki. W naszej pracy staramy się nie zwracać na osiągane wyniki w meczach w związku z tym w rozgrywkach ligowych prawie  zawsze gramy ze starszymi rywalami. Jesteśmy zagorzałymi przeciwnikami tzw. „ punktomani”, staramy się znacznie ograniczać proces selekcji, gdyż z 20 letniego doświadczenia zaobserwowaliśmy, że „przeciętni”, a nawet na dzień dzisiejszy „słabi” gracze po kilku latach treningu, a szczególnie osiągnięciu pełnej dojrzałości psychicznej i fizycznej stają się bardzo wartościowymi piłkarzami.  W związku z tym, staramy się dawać szansę gry w meczach wszystkim naszym zawodnikom co nie zawsze przedkłada się na osiąganie korzystnego wyniku danej rywalizacji. Jadąc na turniej rezerwowym składem nigdy nie nazywamy go oficjalnie II zespołem.

            Ten turniej będzie dla nas wyjątkowy. Przyjeżdżają do nas ekipy z Niemiec, Włoch, Francji czy Rosji, większość z nich mieszkać będzie w domach naszych zawodników. Gościć będziemy również najlepsze drużyny z Polski wschodnio – północno – centralnej. Także trenerzy, zawodnicy i rodzice będą z pewnością skoncentrowani na sprawach organizacyjnych, starając się, żeby wszyscy nasi goście byli zadowoleni z imprezy.

 

         Przedstawiamy osiągane wyniki NAKI 2001 w ostatnim okresie:

– liga młodzików runda jesienna I miejsce

– liga trampkarzy młodszychrunda jesienna (2000r) II miejsce (I miejsce NAKI 2000)

– Ogólnopolski Turniej GEDANIA CUP 12.2013   I miejsce

– Ogólnopolski Turniej SZCZYTNO CUP 12.2013 II miejsce (I msc Jagiellonia)

– sparing 11.2014 Arka Gdynia – NAKI 5-1

– sparing 01.2014  NAKI – Jeziorak 1-0, Naki- Jeziorak 1-0

– sparing 02.2014 NAKI – HURAGAN 0-0

– sparing 02.2014 KP Starogard – NAKI 5-3, Lechia Gdańsk – NAKI 5-0

– sparing 03.2014 Lechia Gdańsk – Naki 2-0

– turniej Toruń: Elana-N 2-0, Lech Poznań-N 2-0, Jeziorak-N 3-1, Lechia-N 4-0

 

Nasz typ: Zespół składa się również z zawodników 2002 grających w turnieju dzień wcześniej. Będziemy również pochłonięci sprawami organizacyjnymi. W tym turnieju będziemy „trzymać kciuki” żeby Puchar NAKI trafił w dobre ręce. Skupimy się raczej na sprawianiu pojedynczych „niespodzianek”.